ciąża po escapelle ?

napisał/a: fawks 2013-03-17 14:12
Witam wszystkie forumowiczki :)
Mam problem z którym już sama sobie nie radzę, czytałam masę rzeczy w internecie ale nic odpowiadającego na wszystkie mojego pytania na znalazłam, ale zacznę od początku. W lutym dostałam okres 05.02 trwał do 09.02, 11 odbył się stosunek przerywany bo znam na tyle swoje ciało i wiedziałam, ze mam dni nie płodne zawsze po skończonej miesiączce, niestety 13.02 a to były już bardziej ryzykowne dni doszło do kolejnego niezabezpieczonego stosunku, jednak do wytrysku nie doszło w pochwie. Oboje stwierdziliśmy, że lepiej jednak będzie jak tym razem zaopatrzymy się w tabletkę PO, wzięłam ją 15.02 około 49 godziny po stosunku, bo nigdzie nie mogłam jej dostać, lekarze mieli okropny problem z przepisaniem jej. Nie czułam się po niej źle, żadnych nudności, bólu głowy, wszystko okej. 18,19 i 21 doszło do kolejnych stosunków które były już w pełni zabezpieczone prezerwatywą która się nie zsunęła, nie pękła wszystko okej. W marcu okres powinnam dostać tak samo 05.03 bo moje cykle zazwyczaj trwają 28-29 dni, zawsze były w miarę regularne, jednak okres przyszedł dopiero 09.03 i był dość dziwny, skąpy, nie tak obfity jak zazwyczaj ale trwał tyle co zawsze 5 dni, praktycznie przez cały ten czas trwania miesiączki bolał mnie brzuch, miałam skurcze jak przy każdej miesiączce, jednak i tak trochę mnie to zaniepokoiło, że ten marcowy okres był inny, skąpy.. Skończył się 13.03 razem z końcem okresu przestały mnie boleć piersi, które przed nim bolały mnie okropnie mocno tak jak zawsze, chociaż wydaje mi się, że tym razem bolały trochę dłużej. Teraz po okresie, w pochwie mam śluz, lekko ciągnący się, mleczno-przezroczysty, piersi bolą mnie tylko przy dość mocnym dotyku i to tylko na dole.. Nie mam żadnych nudności, wymiotów, nie zauważyłam nic niepokojącego w sobie poza tym śluzem który jak na moje oko przyszedł za szybko bo zaraz kilka dni po okresie i pojawił się nawet jak trwała miesiączka.. Dodam, że wykonałam już dwa testy, pierwszy w dniu spodziewanej miesiączki - negatywny jednak nie z pierwszego moczu, i 3 dni po terminie spodziewanej miesiączki - również negatywny.. Jednak słyszałam, że w ciąży występuje plamienie i trochę się obawiam. Powiedzcie mi czy te wszystkie rzeczy, objawy występujące w moim organizmie mogą być spowodowane zazyciem escapelle który jest bombą hormonalną.. czy jednak ciąża jest możliwa ?
napisał/a: Gracee 2013-03-17 14:57
fawks napisal(a):W marcu okres powinnam dostać tak samo 05.03 bo moje cykle zazwyczaj trwają 28-29 dni, zawsze były w miarę regularne, jednak okres przyszedł dopiero 09.03 i był dość dziwny, skąpy, nie tak obfity jak zazwyczaj ale trwał tyle co zawsze 5 dni, praktycznie przez cały ten czas trwania miesiączki bolał mnie brzuch, miałam skurcze jak przy każdej miesiączce, jednak i tak trochę mnie to zaniepokoiło, że ten marcowy okres był inny, skąpy.

Cykl +/- 7 dni to cykl całkiem regularny. Tak więc spóźnienie 4 dni to nic takiego mimo, iż cykle zazwyczaj masz 28-29 dni. To że cykl nie był tak obfity jak zazwyczaj prawdopodobnie jest spowodowane przyjęciem Escspelle, która zawiera w sobie dużą dawkę hormonów.
fawks napisal(a): Skończył się 13.03 razem z końcem okresu przestały mnie boleć piersi, które przed nim bolały mnie okropnie mocno tak jak zawsze, chociaż wydaje mi się, że tym razem bolały trochę dłużej.

W ciąży PMS nie ustępuje a u Ciebie z momentem zakończenia miesiączki dolegliwości z nim związane ustały.
fawks napisal(a): Teraz po okresie, w pochwie mam śluz, lekko ciągnący się, mleczno-przezroczysty, piersi bolą mnie tylko przy dość mocnym dotyku i to tylko na dole.. Nie mam żadnych nudności, wymiotów, nie zauważyłam nic niepokojącego w sobie poza tym śluzem który jak na moje oko przyszedł za szybko bo zaraz kilka dni po okresie i pojawił się nawet jak trwała miesiączka.

Tak jak cykl ostatni się wydłużył tak też obecny może się skrócić i w związku z tym dni płodne wystąpią szybciej i owulacja również. Organizm potrzebuje czasu by powrócić do poprzedniego stanu sprzed zażycia Escapelle. Jak długo to będzie trwało? Tego nie wiadomo.
fawks napisal(a):Dodam, że wykonałam już dwa testy, pierwszy w dniu spodziewanej miesiączki - negatywny jednak nie z pierwszego moczu, i 3 dni po terminie spodziewanej miesiączki - również negatywny.

Testy zostały wykonane w prawidłowym czasie po współżyciu, więc są jak najbardziej wiarygodne i ciąży nie ma.
fawks napisal(a):Powiedzcie mi czy te wszystkie rzeczy, objawy występujące w moim organizmie mogą być spowodowane zazyciem escapelle który jest bombą hormonalną.. czy jednak ciąża jest możliwa ?

Objawy te są najprawdopodobniej zażyciem Escapelle i ciąży nie ma.
napisał/a: wikam2 2013-04-06 21:53
Całą sobą podpisuję się pod Grace :))))))))))