ciąża po aborcji

napisał/a: asiawielun 2008-09-15 19:42
Witam bardzo serdecznie,mam pytanie wstydze sie isc do lekarza,mając 21 lat usunęłam ciąże w Holandii,teraz mam 33 i bardzo chcemy miec z mężem dzidziusia(tym samym facetem)nie wiem czy teraz "za karę"bede mogła wogóle zajśc,czy mam zrobic jakieś badania?proszę o pomoc,nie prawcie mi morałów,dziękuję
napisał/a: Ritmusia 2008-09-16 00:25
asiawielun napisal(a):Witam bardzo serdecznie,mam pytanie wstydze sie isc do lekarza,mając 21 lat usunęłam ciąże w Holandii,teraz mam 33 i bardzo chcemy miec z mężem dzidziusia(tym samym facetem)nie wiem czy teraz "za karę"bede mogła wogóle zajśc,czy mam zrobic jakieś badania?proszę o pomoc,nie prawcie mi morałów,dziękuję



nie wstydzisz sie pisac na forum o tym, ze zamordowałaś człowieka???? najbardziej sprawiedliwie byloby , gdyby CI sie nue udalo.
napisał/a: asiawielun 2008-09-16 01:29
Ritmusia napisal(a):
asiawielun napisal(a):Witam bardzo serdecznie,mam pytanie wstydze sie isc do lekarza,mając 21 lat usunęłam ciąże w Holandii,teraz mam 33 i bardzo chcemy miec z mężem dzidziusia(tym samym facetem)nie wiem czy teraz "za karę"bede mogła wogóle zajśc,czy mam zrobic jakieś badania?proszę o pomoc,nie prawcie mi morałów,dziękuję



nie wstydzisz sie pisac na forum o tym, ze zamordowałaś człowieka???? najbardziej sprawiedliwie byloby , gdyby CI sie nue udalo.

nie atakuj gówniaro jak nie znasz tematu i nie życz nikomu żle bo może sie przeciwko tobie odwrócić
napisał/a: asiawielun 2008-09-16 01:32
Ritmusia napisal(a):
asiawielun napisal(a):Witam bardzo serdecznie,mam pytanie wstydze sie isc do lekarza,mając 21 lat usunęłam ciąże w Holandii,teraz mam 33 i bardzo chcemy miec z mężem dzidziusia(tym samym facetem)nie wiem czy teraz "za karę"bede mogła wogóle zajśc,czy mam zrobic jakieś badania?proszę o pomoc,nie prawcie mi morałów,dziękuję



nie wstydzisz sie pisac na forum o tym, ze zamordowałaś człowieka???? najbardziej sprawiedliwie byloby , gdyby CI sie nue udalo.

i jeszcze jedno nie mów mi o sprawiedliwości bo nie tobie sądzic martw sie o siebie a chamskie oddzywki zostaw dla swojego męża
djfafa
napisał/a: djfafa 2008-09-16 08:24
Proszę się trochę hamować. Poruszyłaś bardzo delikatny aspekt, więc nie oczekuj, że odpowiedzi będą dla Ciebie pochlebne.
napisał/a: Madonna 2008-09-16 09:06
Natura nie jest sprawiedliwa. Jedno z drugim nie ma nic wspólnego.
Ani nie wybacza.
napisał/a: Ritmusia 2008-09-16 23:55
Bardzo prosze pochamuj sie troche z tymi wyzwiskami.....ja majac 22 zaszlam w ciąże....w pierwszej chwili byl to szok...ale skoro bylam na tyle dojrzala, aby spac z mezczyzna to musialam tez szybko dojrzec do tego, ze beda mama....niestety los chcial inaczej-w 7 tygodniu poronilam......strasznie cierpialam......dlatego postanowilismy z mezem , ze chcemy dziecko.....ponad 2 lata staralismy sie o malenstwo....lekarz dawal mi marne szanse.....i w koncu udalo sie...teraz jestem w ciazy i kazdego dnia Modle sie , aby Bog pozwolil mi donosic ciaze i urodzic moje kochane malenstwo.....
wiem, jak bardzo ciezko bylo mi zajsc w ciaze. jest wiele takich kobiet jak ja, ktore maja z tym problem. dlatego wybacz, ale nie szanuje takich kobiet jak ty.....nie jestes Bogiem, aby decydowac, czy dziecko ma sie urodzic, czy nie.....mnie nazywasz gOwniarą??? jakim mianem okreslisz dziewczyne, ktora idzie z facetem do łóżka....zachodzi w ciąże i usuwa z siebie "życie"?
napisał/a: Ritmusia 2008-09-17 00:01
asiawielun napisal(a):
Ritmusia napisal(a):
asiawielun napisal(a):Witam bardzo serdecznie,mam pytanie wstydze sie isc do lekarza,mając 21 lat usunęłam ciąże w Holandii,teraz mam 33 i bardzo chcemy miec z mężem dzidziusia(tym samym facetem)nie wiem czy teraz "za karę"bede mogła wogóle zajśc,czy mam zrobic jakieś badania?proszę o pomoc,nie prawcie mi morałów,dziękuję



nie wstydzisz sie pisac na forum o tym, ze zamordowałaś człowieka???? najbardziej sprawiedliwie byloby , gdyby CI sie nue udalo.

i jeszcze jedno nie mów mi o sprawiedliwości bo nie tobie sądzic martw sie o siebie a chamskie oddzywki zostaw dla swojego męża


oczywiscie, ze nie mnie przyjdzie sądzic....ale tobie chyba tez nikt nie dal prawa decydowac o zyciu i smierci.....poza tym nie zachowuje sie wobec ciebie chamsko.....to ty mnie nawyzywalas....ale ok, skoro to jest twoja metoda na zycie to powodzenia.....a jesli juz poruszamy kwestie mezów to pozdrów swojego.
napisał/a: Madonna 2008-09-17 09:12
Ritmusia, w wieku 22 lat stosowałaś antykoncepcję, gdy doszło do poczęcia dziecka?
napisał/a: Ritmusia 2008-09-17 17:32
Madonna napisal(a):Ritmusia, w wieku 22 lat stosowałaś antykoncepcję, gdy doszło do poczęcia dziecka?



tylko prezerwatywy...dlaczego pytasz?
napisał/a: asiawielun 2008-09-17 19:07
jakim mianem?lepiej nie powiem najgorszym z najgorszych ,nigdy nie sądziłam że coś takiego mnie spotka i czegos takiego sie dopuszcze ale nie cofne czasu,minęło już 12 lat a ja nie moge sie z tym pogodzic nawet dzisiaj
napisał/a: kasiulka5 2008-09-30 15:53
Asiu ja tez dokonalam aborcji , gdy bylam bardzo mloda. Nie osadzajcie mnie drogie panie i nie wyzywajcie , bo spotkala mnie juz kara za to czego dokonalam. Bylam glupia gowniara, ktora chlopak zostawil i balam sie sama wychowywac dziecko. Mniejsza o to, nic mnie nie tlumaczy. Ja wiem natomiast , ze juz do konca zycia bede zyla ze swiadomoscia i wyrzutami sumienia , ze zabilam dziecko ktore bylo we mnie. Jestem teraz w zwiazku. Kilka miesiecy temu zaszlam w ciaze. To nie byla planowana ciaza, ale tak wielka byla moja radosc, ze nie jestem w stanie tego opisac. Juz pierwszego dnia gdy spoznila mi sie miesiaczka zrobilam test, bylam pewna , ze jestem w ciazy, czulam ta ciaze od samego poczatku. Pozniej wizyta u ginekologa. USG jeszcze nic nie pokazalo, bo to byla bardzo wczesna ciaza, ginekolog sie smial ze taki uparciuch ze mnie, nie chcialam odczekac tygodnnia, powiedzialam ze musze juz wiedziec teraz i koniec! Wyslal mnie na badanie beta hcg , ktore wykazalo , ze jestem w ciazy. Bylam taka szczesliwa.. Kazdy, nieprzyjemny fizycznie objaw ciazy, taki jak wymioty, bole plecow, mdlosci, niesamowicie mnie cieszyc. I nagle w drugim miesiacu doslownie przestalam czuc , ze jestem w ciazy, pozniej pojawila sie krew.. Poronilam... Lekarz powiedzial, ze lozysko sie odkleilo. Do dzis nie moge sie po tym pozbierac chociaz minelo juz kilka miesiecy. I zastanawia mnie tylko jedno. Czy to byla kara za bledy mlodosci? Boje sie kolejny raz probowac, chociaz moj chlopak bardzo chce.