Ciąża czy nie? Test pozytywny a lekarz twierdzi brak ciąży

napisał/a: dalmatynczyk12 2015-03-06 11:42
Witam was serdecznie. Chciałam się was poradzić bo mam duży problem i lekarz jest bezradny.. a ja się niecierpliwie i może mieliście podobny przypadek i coś do radzicie.
Mieszkam z koleżanką która stara się z chłopakiem o dziecko i robiła sobie testy ciążowe i wychodziły jej pozytywne ale ta druga kreska była słabsza . Była tak zdesperowana , że mówi " zrób sobie jeden test zobaczymy co u Ciebie wyjdzie " zaczęłam się śmiać i mówię że wyjdzie negatywny bo nie staram się o dziecko, a po drugie okres miałam 20.02 do 25.02 wiec to było z ok.10 dni po okresie - to nawet był dopiero początek dni płodnych . Tak nawiasem to okres mam co ok.30-31 dni. Ale przekonała mnie i test wyszedł pozytywny. Byłam w szoku. Poszłam z desperacji po kolejne - kolejne 3 wyszły pozytywne. Kolejnego dnia poszłam do ginekologa - zrobił mi test ( wyszedł pozytywny ) i zrobił mi usg dopochwowe. Nic tam nie widział - lecz powiedział mi ze to może być za wcześnie by coś wykryć , albo może być coś z ciążą pozamaciczna.. Wyszłam zakłopotany od niego. Wiec poszłam do jeszcze jednego by potwierdzić wszystko. U drugiego zrobił mi usg i tez tam nic nie widział . Co ja mam sobie myśleć. Siedzę teraz jak wryta w ścianę i nie wiem co sobie myśleć. Poradzicie mi coś . Bardzo byłabym wdzięczna :)
szczerze bardzo się cieszyłam jak wyszedł pozytywny - a teraz nie wiem co myśleć ; (
Dziś powtórzyłam test po 4 dniach od tamtych i znów wyszedł pozytywny. Dwie takie same kreski . Nie wiem co myśleć o tym..
napisał/a: wikam2 2015-03-06 16:12
Ty masz mieć teraz okres dopiero ok 22-ego?
napisał/a: dalmatynczyk12 2015-03-06 17:12
wikam napisal(a):Ty masz mieć teraz okres dopiero ok 22-ego?


Tak . A co?
napisał/a: wikam2 2015-03-06 17:24
Hcg poza ciążą wystepować nie powinno. Dzieje się tak czasem w przypadku niektórych chorób.
Masz opis usg?
Poprzedni okres był całkowicie normalny?
napisał/a: dalmatynczyk12 2015-03-06 19:44
Poprzedni okres może był ciut słabszy. . Nic mnie o dziwo nie bolało. . Nigdy nie mam tak . .
Opisu usg nie mam bo nic nie wykrył. Dosłownie żadnego Torbiela ani nic .. bo się o to pytałam i prosiłam by zobaczył i nic .
Nie wiem co myśleć
napisał/a: wikam2 2015-03-06 20:22
Zrób hcg z krwi i idz raz jeszcze z wynikiem do lekarza, rzadając (!) aby odniósł się do wyniku! ;)
napisał/a: dalmatynczyk12 2015-03-06 20:52
Dobrze . Chyba w poniedziałek pojadę zrobić gdzieś na granicę .

A może miała jakaś dziewczyna taka sytuacje i wyszło jednak ze to ciąża?
napisał/a: dalmatynczyk12 2015-03-10 14:15
Dziś zrobiłam badanie betę hCG i po 17 będę miała wynik zobaczymy .