Ciąża a seks bez zabezpieczenia po wcześniejszym wytrysku

napisał/a: malutka851 2013-02-13 09:45
Witam. Po 5 latach brania tabletek postanowiłam zrobić sobie przerwe 3miesięczną. Ostatnią tabletkę przyjełam 7 stycznia po czym wystąpił okres. Po 2 tygodniach dostałam plamień i wydobywał się ze mnie zabarwiony na brązowo sluz. Ustąpiło to około 5 lutego.Od mniej więcej 3-4 luty odczywałam straszny ból jajników, tam mocny, że problem sprawiały mi kroki. Owulacja?? 7lutego uprawiałam seks z moim chłopakiem , doszło do wytrysku poza pochwą, natomiast po chwili (5minut) ponownie zaczęliśmy się kochać..Penis nie został umyty. Za drugim razem nie doszło już do wytrysku. Wiem, głupota i nie chcę tłumaczyć czym to było spowodowane.. Czy mogę być w ciąży????
napisał/a: aazz7 2013-02-13 10:05
Nie ma potrzeby się tłumaczyć. Niestety nie można niczego wykluczyc organizm po tabletkach się reguluje i to czasem długo. Ból jajników mógł znaczyć jajeczkowanie w związku z tym ciąża bardzo możliwa.
napisał/a: malutka851 2013-02-13 10:26
Najgorzej, że trzeba jeszcze poczekać aby zrobić test i najgorzej , że jakoś zdaję sobie sprawę , że jest taka możliwość..
napisał/a: wikam2 2013-02-13 12:28
Możliwość jest ale na pocieszenie powiem tak :
- szansa na ciąże z pełnego stosunku to max 30-40% U Ciebie jeszcze mniej
- największe szanse na ciąże są na ok. 2 dni przed owu. Nie wiesz kiedy ją miałaś a równie dobrze mogłaś współżyć w jej bliskości, to znowu szanse zmniejsza ;)
Było plamienie, organizm nadal się reguluje, zakładam (patrząc na średnią długość kobiet z forum i występienie owu po odsawieniu) że współżyłaś raczej po owulacji.
Na pewno bliżej Ci do NIE ciąży, niż ciąży.
napisał/a: malutka851 2013-02-13 13:10
Lubię takie pocieszające odpowiedzi. Choć moje 8letnie dziecko powstało z pierwszego w życiu strzału. tzw trafiony zatopiony. Pierwszy jedyny raz seks do końca bez zabezpieczenia i z "książki" w cale nie wynikało , że są to dni płodne. W sumie rozmawiamy o dziecku ale jeszcze nie jest to odpowiedni czas i raczej wolałabym dokładnie miec to zaplanowane:)
napisał/a: wikam2 2013-02-13 13:22
U mnie to samo :P Pierwszy strzał w dni teoretycznie niepłodne i dziecko ;)))))))))))
Od tej pory minęło 11 lat, były wzloty i upadki ale ciązy nie ;)
napisał/a: malutka851 2013-02-13 13:31
:) Dlatego teraz jestem taka przewrażliwiona. Postanowiłam że drugie dziecko będzie w pełni zaplanowane a tu dałam unieś się nieziemskim emocjom :) Można powiedzieć ,że na tle wszystkich kobiet , które starają się o dziecko jesteśmy szczęściarami, za pierwszym razem zajść :)
napisał/a: malutka851 2013-02-18 18:49
Mam ból sutków i obudziłam się z odruchem wymiotnym :///// Nigdy w zyciu nie bolały mnie sutki !!!!!!!!!!!
napisał/a: wikam2 2013-02-24 11:23
Mnie też nie. Tzn. tak prawdziwie, bo tak na niby to mnie bolały zawsze kiedy bałam się ciąży...
Wymioty/odruch = stres...
napisał/a: malutka851 2013-02-24 16:45
:) wczoraj dostałam okres :) ufff... ale sobie ciążę uroiłam :) haha. Miałam już wszytskie książkowe objawy :)
napisał/a: wikam2 2013-02-24 16:45
No widzisz tak to działa ;)))))))))) Znam to :)))
Cieszę się, że u Ciebie oki! :)