Ciąża a problemy z oddychaniem

napisał/a: wikam2 2010-12-04 13:07
Prawda. W nasieniu mężczyzny znajduje się oksytocyna, która powoduje skurcze macicy.
Drażnienie brodawek także pobudza przysadkę do produkcji oksytocyny.
napisał/a: dorotka26 2010-12-04 16:42
A jezeli jestem w 34 tygodniu to mnie tym bardziej się to tyczy tak?
djfafa
napisał/a: djfafa 2010-12-05 09:48
Dotyczy to każdego okresu ciąży, dlatego proponuje się wtedy używanie prezerwatywy, bądź stosunku przerywanego.
napisał/a: dorotka26 2010-12-05 09:50
Właśnie o to mi chodziło. Dziękuje:)
napisał/a: dorotka26 2010-12-20 10:23
A ja jednak będe mieć cc. Ostatnio objawy nasiliły mi się, tym bardziej ze doszły do tego silne zawroty głowy (nie raz mało brakowało że bym poprostu zemdlała). Mąż namówił mnie zebym poszla do innego lekarza kardiologa. A ten był zdziwiony ze nie dostałam wczesniej cc od innego kardiologa, i ze to za duze ryzyko juz nie dla dziecka ale dla mnie zebym rodziła naturalnie. A poród tuż tuż.
napisał/a: wikam2 2010-12-20 10:31
Cieszysz się z takiego obrotu spraw?
napisał/a: ~Anonymous 2010-12-20 10:31
Mnie to wlasnie troche dziwilo, ze pomimo Twoich problemow wysylali Cie na porod naturalny, no bo po co ryzykowac... Dorotko, nic sie nie martw, bedzie dobrze :)
napisał/a: zuza7625 2010-12-20 10:32
I bardzo dobrze, ze posłuchałas meza:) Teraz spokojnie czekaj na termin, dużo wypoczywaj a na pewno bedzie wszystko oki:) Powodzenia Ci życze:))))
I odezwij się do nas:)
napisał/a: ~Anonymous 2010-12-20 17:15
dorotka26 napisal(a):A ja jednak będe mieć cc. Ostatnio objawy nasiliły mi się, tym bardziej ze doszły do tego silne zawroty głowy (nie raz mało brakowało że bym poprostu zemdlała). Mąż namówił mnie zebym poszla do innego lekarza kardiologa. A ten był zdziwiony ze nie dostałam wczesniej cc od innego kardiologa, i ze to za duze ryzyko juz nie dla dziecka ale dla mnie zebym rodziła naturalnie. A poród tuż tuż.


Ja również gorąco Cię do tego nakłaniałam i jak zwykle miałam rację :)
Pozdrawiam cieplutko i życzę wszystkiego najlepszego. Pa.
napisał/a: ~Anonymous 2010-12-20 19:36
mariolan napisal(a):
dorotka26 napisal(a):A ja jednak będe mieć cc. Ostatnio objawy nasiliły mi się, tym bardziej ze doszły do tego silne zawroty głowy (nie raz mało brakowało że bym poprostu zemdlała). Mąż namówił mnie zebym poszla do innego lekarza kardiologa. A ten był zdziwiony ze nie dostałam wczesniej cc od innego kardiologa, i ze to za duze ryzyko juz nie dla dziecka ale dla mnie zebym rodziła naturalnie. A poród tuż tuż.


Ja również gorąco Cię do tego nakłaniałam i jak zwykle miałam rację :)
Pozdrawiam cieplutko i życzę wszystkiego najlepszego. Pa.

Mariolan , z tego co pamietam, Ty namawialas Dorotke do naturalnego porodu :P
napisał/a: zuza7625 2010-12-20 19:48
Edunia ale ona I tak będzie miała racje........normalka! :))))))))))))))))))))))
napisał/a: dorotka26 2010-12-20 19:49
Dzięki wam wszystkim:) Jeżeli chodzi o Twoje pytanie Wikam to z jednej strony tak a z drógiej trochę się boje. Ale strach jest zawsze, wiem i rozumiem to.