ciąza a orgametril..

napisał/a: ewelajna4 2008-10-23 00:09
mam problem hm chyba jak kazdy tu :( przejde do sedna.. Mam bardzo nieregularne miesiaczki czasem 29 czasem 35 dni..a czasem i dluzej miałam objawy na okres bolal mnie brzuch etc.zdziwilo mnie jednak ze dosc obfita mialam wydzieline bezbarwna, nie przejelam sie jednak ciagle mialam jakies infekcje.. okreesu nie dostalm w dniu w ktorym sie spodziewlam kochalam sie z mezem teoretycznie bezpiecznie..jednak miedzy stosunkami na chwile byl we mnie bez gumy. na drugi dzien na wkladnce mialam czysta krew jednak bardzo malo, i tylko ten raz pozniej sluz brazowy nie zbyt obfity.. poszlam do lekarza ..5 dni od stosunku ktory co mnie zdziwilo no bo jak mogl cokolwiek zobaczyc??.. powiedzial ze na 100% w ciazy nie jestem w dniu dzisiejszym brak jajeczkowania przepisal mi orgametrin na pare dni by pozniej go odstawic i dostac upragniona miesiaczke:) pozniej zas mam brac antykoncepcje na ureulowanie.. martwie sie jednak no bo jak on mogl to wykluczyc to ze w dniu badania nie mialam jajeczkowania nie znaczy ze nie mialam owulacji 4 dni wczesniej..czy moze sie myle?? w ulotce leku jest napisane ze nie nalezy stosowac w ciazy..pomozcie co o tym sadzicie dodam ze lek biore drugi dzien a brzuch ciagle boli.. dzieki za jakas odpowiedz pozdrawiam
napisał/a: Dasik 2008-10-24 14:38
z tego co wiem to na usg dopochwowym można zobaczyc w macicy resztki po niezapłodnionym jajeczku...kiedys moj gin. mi pokazywał na monitorze ( starałam sie o dzidziusia i nic nie wychodziło) więc byc moze wlasnie dlatego twoj lekarz był pewny ze nie jestes w ciąży...
napisał/a: Madonna 2008-10-25 20:06
Cykle 29-35 są całkiem regularne.
Obserwacja cyklu powiedziałaby Ci, kiedy jesteś naprawdę płodna i kiedy spodziewać się okresu.