ciągnący ból pod kolanem a zakrzepica

napisał/a: tajka1 2010-11-26 07:14
witam czuje ciagnacy bol pod kolanem czasem wydaje mi sie ze moze mam zakrotka noge.czym ten bol jest spowodowany?w wakacje miałam zlamana panewke w biodrze i przez rok zaden lekarz tego nie zauwazyl i nie wiadomo jak sie zrosla..mam ciagle bol w biodrze i w prawym podbrzuszu juz od roku taki ciagnaco klojacy bol. to straszne meczy.teraz doszedl bol nogi. w dodatku wczesniej jakies pol roku bralam tab antykoncepcyjne.i bardzo sie boje czy to nie zakrzepica.w dodatku zanikaja mi kregi w odcinku ledzwiowym.bardzo sie boje i jestem juz zmeczona a mam tylko 22 lata
napisał/a: Butterfly:) 2010-11-26 12:04
Bardzo możliwe, że ból kolana spowodowany jest dolegliwościami biodra. Bardzo często bywa, że pacjenci chodzą od lekarza do lekarza z bólem kolana, a jest to tylko promieniowanie bólu. Należy przebadać biodro, żeby dowiedziec się, czy jest tam coś niepokojącego, czy tylko uciążliwa "pozostałość" po złamaniu panewki. Na wszelki wypadek kolano też można prześwietlić. Polecałąbym też wizyte u ginekologa w celu wykonania dopochwowego USG, żeby skontrolować jajkiki.
napisał/a: mirekdb1 2011-01-29 22:23
mam 33 lata od trzech choruje na zakrzepice żył głembokich kończyny dolnej a od dwóch dostałem zatoru na tętnicy podkolanowej prawej kończyny dolnej co jest najciekawsze w jednym z najlepszych dolnośląskich szpitali rozłożyli ręce byłem nawet w Krakowie i dowiedziałem się ze już nikt nie jest w stanie mi pomóc a leki będę brał do końca życia nogi bardzo bolą i coraz ciężej mi się poruszać w lewej kończynie doszło już do dość dużych zmian po zakrzepowych mam pyt czy jest na to jakaś dobra rada albo klinika gdzie mógłbym uzyskać jakąś pomoc na temat swojej choroby wiem dużo ale chciałbym wiedzieć jak najwięcej