Ciagły strach

napisał/a: Liska 2014-11-14 20:45
Kiedyś pare lat temu leczyłam się na zaburzenia nerwicowe. wszystko było okej- wyleczyłam się. Ostatnio znowu mam wiele stresów, nie umiem sobie z tym poradzić. Zakuję mnie tylko żołądek już wymyślam sobie, że mam raka i umieram. Leczę się na tachykardię i czekam w kolejce do kardiologa- każde zakłucie w sercu to, że już zawał. Nie mogę tak żyć. Mam 23 lata i bardzo się boję, że umrę, a ja chcę żyć. Miałam w tym roku próby wątrobowe mam okej, podstawowe badania tez okej, ekg tylko serce za szybko pracuję- a tak okej. Miewam arytmię. Chciałabym wierzyć, że nic mi nie jest, ale bardzo się boję... to straszne. Nie chce mieć żadnej poważnej choroby i umrzeć młodo :P Chcę cieszyć się życiem.
napisał/a: migotka88 2015-11-28 12:40
wbrew pozorom nie ma ludzi, ktorzy sie nie boja smierci czy chorób, problem pojawia sie, gdy ciągle o tym myslimy i cos sobie wmawiamy. Ja bym sie na twoim miejscu udala do terapeuty, znajdzie sposob by zmienic twoje myslenie, moze tez suplementacja jakis skladnikow poprawiajacych nastroj nie wiem.
napisał/a: uszala 2016-01-15 12:39
każdy się tego boi. też miałam taki problem :( na szczęście ostatnio się uspokoiłam i tylko czasem łykam nervomix bo po nim czuję ulgę gdy jestem zestresowana. jeśli badania wypadły okej to staraj się o tym nie myśleć. wiem, że łatwo się mówi, ale wiem, że się da - jestem żywym przykładem :)
napisał/a: romma 2016-01-18 09:56
Na moj stres też działa nervomix, ale nie mam takich myśli, wydaje mi się, że jeśli to trwa u Cibie długo to może najlepiej będzie wybrać się do specjalisty.
napisał/a: Siatkareczka 2016-02-04 13:20
no tak tabletkami typu nervomix można sie wspomagać ale nie można ich lek i zażywać na codzień.
napisał/a: migotka88 2016-02-24 19:59
zgadza sie, a z takich ktore mozna stosowac dluzej to juz raczej suplementy typu revitasens www.revitasens.pl Nervomix stosujemy raczej doraznie w chwilach stresu
napisał/a: Siatkareczka 2016-02-25 13:39
ja też od czasu wspomagam się nervomixem, jak mam trochę stresó ww pracy, niestety teraz cieżko wyeliminować stres z życia codziennego.
napisał/a: MissQ 2016-02-29 11:07
to jest na receptę?
napisał/a: joaska86 2016-02-29 11:10
no chyba nikt od tak sobie nie będzie wypisywał leków, chyba bez recepty
napisał/a: Siatkareczka 2016-03-03 14:00
nie nervomix jest ziołowy wiec spokojnie dostępny bez recepty.
napisał/a: Cogita 2016-04-29 20:32
Moja mama długo chorowałam na raka. Przed każdymi badaniami drżę z niepokoju, że choroba powróci i że ją stracę. Gdy tylko mówi, że idzie na badania zyje w takim stresie, że też musze wspomagać się nervomixem forte bo inaczej nie potrafiłabym na niczym w pracy się skupić. A potem telefon"Wszystko ok" i dopiero wtedy moge spokojnie odetchnąć.
napisał/a: Siatkareczka 2016-05-04 10:26
wiadomo, że choroba bliskich to ogromny stres, ale z drugiej strony trzeba też normalnie funkcjonować, na pewno dużym plusem jest to, że bierzesz nervomix forte dzięki któremu możesz normlanie funkcjonować w pracy.