Ciągły katar, lekarze nie potrafią podać przyczyny

napisał/a: Piotr_26 2014-01-28 11:24
Witam serdecznie,

Od około 5 lat borykam się z ciągłym katarem oraz zmęczonymi oczami wraz ze stanami ciągłego zmęczenia. Od 2 lat staram się intensywnie uporać z tym problemem, różne poradnie, liczni specjaliści oraz coraz częstsze stwierdzenie że ciężko powiedzieć co mi jest lub faszerowanie coraz to innymi lekami ( dodam że chodzę do lekarzy tylko prywatnie ). W ubiegłym roku wykupiłem Rubinowy abonament w grupie LUXMED odwiedziłem też kilka klinik innych klinik nie należących do grupy, poza coraz lżejszym portfelem efekt żaden. Ostatnie wykonałem badania laboratoryjne i diagnostyczne: OB, morfologia + płytki (rozmaz automatyczny), glukoza - badanie gleukometrem,
cholesterol całkowity, cholesterol HDL, TSH, HBs Ag / antygen, HCV Ab / przeciwciała, badanie ogólne moczu + osad, kał na krew utajoną. Wszystko było w normie dodam że bardzo dbam o swoje zdrowie i mam 26 lat. Nie będę opisywał szczegółowo wszystkiego, posiadam historie choroby prowadzonej przez alergologa (badania ze skóry + extra z krwi wykazały brak uczulenia), dietetyka i laryngologa. Jeżeli ktoś się zainteresuje moim przypadkiem mogę dojechać z Katowic do ok 300 km w każdym kierunku i zapłacić za poradę. Aktualnie czekam na rezonans głowy. Liczę na zainteresowanie i pomoc gdyż już nie wiem jak sobie mam pomóc.

Pozdrawiam Piotr,
napisał/a: joannanr1 2014-01-28 12:14
Miałeś RTG zatok?
napisał/a: Piotr_26 2014-01-28 12:27
Witam serdecznie,

Tak miałem RTG zatok, oraz badanie małżowin nosowych. RTG nie wykazało nic poza lekkim skrzywieniem przegrody nosowej w prawą stronę ( lekarze których odwiedziłem zgodnie twierdzą ze przegroda nie nadaje się na zabieg ). Małżowiny są w normie i również nie nadają się do zabiegu.
napisał/a: joannanr1 2014-01-28 12:36
Pytam ponieważ miałam podobny problem ale u mnie zdiagnozowano polipy i jestem już po operacji.Robiłeś posiewy wydzieliny w kierunku mykologicznym i bakteriologicznym?
napisał/a: radek07 2014-01-28 21:29
Czy twój nos się zatyka i masz problemy z oddychaniem?