Ciągłe zmęczenie, senność

napisał/a: Kevin1777 2013-07-11 11:10
witam,
Mam 174cm i ważę 75kg, mam 25 lat. Nigdy nie przeżyłem poważniejszej choroby. Po ukończonych studiach od lutego zacząłem pracę ,aż do dnia dzisiejszego. Praca siedząca przy komputerze. Dojazd do pracy zajmuje mi 45 minut w jedną stronę. Dodatkowo gram na git w zespole. W związku z tym bardzo dużo ćwiczę, chociaż nie tak jak powinienem.

Mniej więcej od czasu znalezienia pracy odczuwam stałe zmęczenie. Kładę się spać 22-23, wstaję o 5, wracam 15. Jem obiad. Krótka drzemka (~30min). 16 gram na git. No i często łapię się na tym ,że nie potrafię ćwiczeń wykonać dobrze bo jestem zwyczajnie spiący. Cieżko mi się skoncentrować także. Nie tylko podczas gry na git. Podczas czytania tekstu również, zapominam co czytałem, zapominam co oglądałem poprzedniego dnia. Przypominam sobie ale z trudnością.

Ruchu od tych kilku miesięcy nie mam w ogóle, po prostu z braku czasu.

Trochę mnie to wszystko przytłoczyło, jak sobie z tym poradzić. Może jakiś suplement diety + ewentualna porada jak to "unieść"?
napisał/a: Los Angeles Galaxy 2013-07-11 18:32
Też pracuje przy komputerze 8-11 godzin dziennie.
Na start zbadałbym : morfologia podst. , tsh , żelazo , magnez ....
Z suplementacji polecam : żeń szeń olimp na większą sprawność umysłową , koenzym q10 na lepsze dotlenienie mięśni szczególnie serca , omegę 3 bo ogólnie działa na samopoczucie , cholesterol i wiele innych dobrych dla człowieka rzeczy , magnez polecam tri mag olimp jest dość tani a zawarty w nim mleczan i jabłczan magnezu są dobrze przyswajalne.

Omega 3 w dawce 1000-2000 mg dziennie , koenzym q10 w dawce 100-200 mg dziennie .
napisał/a: Kevin1777 2013-07-11 22:18
dzięki czyli tak:
1. Żeń Szeń
2. Koenzym q10
3. Omega 3

Czy mogę kupić wszystkie 3 bez obaw ,że przedawkuję jak będę brał wszystkie 3?
napisał/a: Los Angeles Galaxy 2013-07-12 08:40
Ja obecnie biorę :

3000 mg Aceroli Swanson tj. 6 kapsułek po 500 mg Swansona / 3 kaps rano a 3 wieczorem/
Rhodiola Naturell 1 kapsułka rano
Tri Mag B6 Olimp 1 kapsułka rano
Omega 3 Nutropharma 65 % 3 kapsułki / 1 kaps. rano , 2 w południe /
Selen 200 mcg Swanson 1 kapsułka w południe


W odpowiedzi na twoje pytani :
tak ale w sumie dokup jeszcze magnez może być tri mag b6 1 kaps.

Żeń szeń jedz 1 kaps dziennie tylko rano bo jak zjesz w południe lub na wieczór to możesz mieć bezsenną noc.
Koenzym q10 dobrze jest jeść razem z omegę 3 bo rozpuszcza się w tłuszczach czyli najlepiej rano wszystko brać.
W takich dawkach nie ma szans abyś przedawkowała.