Ciągłe zmęczenie, senność + inne objawy

napisał/a: kasia.k33 2014-08-20 08:51
A to on ma tak znaczną otyłość ? Mi się ta dieta kojarzy ze znacznymi problemami otyłości. Może powinnaś mu doradzić bardziej zrobienie testów na nietolerancję pokarmową i wyeliminowanie niektórych produktów z diety .. ?

A mozna wiecej szczegolow apropo Tube Diet? Wywnioskowalam.ze wiaze sie ona z duza otyloscia ale na czym polega?
napisał/a: dor_salva 2014-08-20 13:19
dzięki za odpowiedź. Ma on nadwagi 23 kg. moim zdaniem to sporo. Więc co proponujecie?
napisał/a: kasia.k33 2014-08-22 08:22
Od czego musisz zaczac to na pewno isc do dietetyka. Ale nie jakiegos pierwszego lepszego, ktory przepisze diete taka sama wszystkim a najlepeiej do jakiegos centrum dietetycznego gdzie sie zajma twoim chlopakiem
napisał/a: dor_salva 2015-01-11 13:35
byliśmy u dietetyka :) dietetyk zalecił zmianę diety i trzymanie się jej przez pewien okres może być trochę zmian w samopoczuciu, ale czego się nie robi dla zdrowia i dobrego samopoczucia.
napisał/a: Brawurka 2015-07-27 11:08
Nie leczcie się na własną rękę! Ja tak się leczyłam tabletkami ziołowymi... skoro ziołowe, to na pewno nie zaszkodzą, a jednak! Czasami nawet ziołami można zrobić więcej krzywdy, niż pomocy... Kompleks badań to podstawa. Krew, mocz, ewentualnie prywatnie z kropli krwi badają wszystkie niedobory. Nie wiem jak się to nazywa, ale mój brat miał takie robione. Ustalili mu dietę na podstawie wyników, dostał wzbogacone witaminy + od creatos odpromiennik personalny na wzmocnienie energii i systemu energetycznego. Po 2 miesiącach kuracji wystarczało mu 6h snu, wstawał wyspany, wypoczęty, zrelaksowany. Bez zbędnych toksyn w organizmie.
napisał/a: Gosc369 2015-09-20 22:58
Ciągłe zmeczenie moze byc objawem niedoboru witamin, złym odżywianiem, a nawet pojawia się wtedy, gdy mało czasu przebywamy na świeżym powietrzu. Ja zażywam Revitasens jest to suplement diety, zupełnie bezpieczny, przebadany przez Warszawski Uniwersytet Medyczny. Jest niedrogi i łątwo dostępny. Ponadto często, duż spaceruje i piję dużo wody. Nawodniony organizm to badzo ważne.
Diagnostyka
napisał/a: Diagnostyka 2015-10-06 22:52
Aby zdiagnozować przyczyny nadmiernego zmęczenia i senności lekarz powinien przeprowadzić z nami wywiad (np. chrapanie w nocy, depresyjny nastrój, stałe uczucie zimna?) i zbadać nas (pomiar ciśnienia, akcja serca, cechy niedoczynności tarczycy?). Do tego konieczne mogą okazać się badania laboratoryjne, takie jak morfologia czy oznaczenie poziomu cukru we krwi i hormonów tarczycy.
napisał/a: Brawurka 2015-11-04 11:45
Dokupiłam jeszcze harmonizator bio info 7, samopoczucie zdecydowanie uległo zmianie, nie pamiętam już żebym chodziła taka wyspana, mimo tego, że wcale więcej nie śpię. Budzę się przd budzikiem z myślą, że zaspałam do pracy, a po prostu jestem już wyspana i mam ochotę podnieść się z łóżka...!
napisał/a: Stefan46 2015-11-12 10:29
A u mnie wyszło, że ból głowy + senność to objawy... nadciśnienia. Na począku nie chciałem w to wierzyć, nigdy też sobie nie kontrolowałem ciśnienia, no ale jak kupiłem cisniomierz (easymed - geratherm) to dopiero na oczy przejrzałem. No ale jak już wszystko pod kontrolą, leki dopasowane to czuje się jak bym ozdrowiał.
napisał/a: annazet88 2015-11-13 10:48
Ja zaczęłam się więcej ruszać i za namową koleżanki kupiłam creatosa i postawilam przy łóżku. Po tygodniu czułam już poprawę. Z tymi odpromiennikami trzeba tylko uważać na podróbki.
napisał/a: Brawurka 2015-12-01 12:32
Jak już było wcześniej wspominane, ja też polecam creatosa, jak kupiłam odpromiennik nr 7 czyli ten największy, to córeczka (3 latka) momentalnie wyciszyła się nocami, wcześniej begała po domu do 3:00 w nocy, teraz kładzie się o 22:00 max, a wstaje gdy jest wolne nawet po 10:00.
adp
napisał/a: adp 2015-12-10 14:13
Polecam preparaty zawierające fosfoserynę, która odgrywa rolę w funkcjonowaniu komórek nerwów, mięśni i białek, a także glutaminę, która jest ważna dla przewodnictwa mózgu, a co za tym idzie, odpowiada za koncentrację i pamięć. Ich skład powinien być uzupełniony o witaminę B12, która jest niezbędna do tworzenia krwi, metabolizmu energii i białek, a także wzrostu i rozwoju komórek organizmu (w tym nerwowych).