Ciągłe zmęczenie, senność + inne objawy

napisał/a: gwiezdna 2014-04-11 13:06
Opóźniona alergia pokarmowa może być przyczyną wielu chorób, a ciągłe zmęczenie i senność mogą być jej objawami. Żadne kuracje żeń szeniem czy innymi specyfikami nie wyeliminują z diety pokarmów, które uczulają, tutaj rzeczywiście warto zrobić badania. Z tego co czytałam w necie to w vimed zajmują się leczeniem dietą, więc może poszukaj informacji o tej klinice, jak i kiedy przyjmują.
napisał/a: dor_salva 2014-04-29 22:33
też szukam miejsca, gdzie wezmą mnie pod lupę i odpowiedzą precyzyjnie na pytanie o dietę i na co mam uczulenie (od 8 lat się z tym borykam). Mi przydał by się dobry alergolog lub dietetyk, właśnie jestem w trakcie poszukiwań. Jeśli ktoś wie gdzie robią badania i określają indywidualny kod metaboliczny i może powiedzieć jak dokładnie to przebiega to proszę o pomoc.
napisał/a: marteczka 2014-04-30 12:32
koobietka napisal(a):też szukam miejsca, gdzie wezmą mnie pod lupę i odpowiedzą precyzyjnie na pytanie o dietę i na co mam uczulenie (od 8 lat się z tym borykam). Mi przydał by się dobry alergolog lub dietetyk, właśnie jestem w trakcie poszukiwań. Jeśli ktoś wie gdzie robią badania i określają indywidualny kod metaboliczny i może powiedzieć jak dokładnie to przebiega to proszę o pomoc.


Panda zawarła w swej wypowiedzi odpowiedź na Twoje pytanie. W takich miejscach masz obstawę specjalistów także przyuszczam że na miejscu załatwisz i badania i konsultację.
napisał/a: karolina886 2014-05-29 10:11
Ja mialam robiony kod metaboliczny wlasnie w Vimedzie. Jakos ze dwa lata temu, moja koleanka robila w kwietniu tego roku. Mi jak i jej wyszlo, ze nie mozemy kofeiny i czekolady. Mi rowniez wyszlo,ze nie moge pieczywa i nabialu, a zawsze jadlam. Po odstawieniu tych produktow czlowiek inaczej funkcjonuje. Zawsze bylam ospala, zmeczona, na nic nie mialam ochoty. Hormonow w mojej chorej tarczycy nie mozna bylo uregulowac. Po odstawieniu wszystko wrocilo do normy :)
napisał/a: marteczka 2014-06-30 14:22
Takie badanie określa konkretne składniki pokarmowe czy też produkty ?
napisał/a: dor_salva 2014-06-30 21:28
dziewczyny chyba piszą o składnikach - produktach. Czyli jeśli jesteś uczulona na skrobię to nie możesz jeść ziemniaków. Moje pytanie jest związane z ilością produktów. Jaką ilość pokazują wyniki testu?
napisał/a: bozenag123 2014-07-03 15:45
To zależy co sobie wybierzesz z oferty, sa rowne pakiety. można zrobic 90 lub 200. teraz widzialam na facebooku, ze mozna robic tez na odleglos, wiec nie trzeba tam do nich jezdzic
napisał/a: kasia.k33 2014-07-07 09:25
dominika84 napisal(a):To zależy co sobie wybierzesz z oferty, sa rowne pakiety. można zrobic 90 lub 200. teraz widzialam na facebooku, ze mozna robic tez na odleglos, wiec nie trzeba tam do nich jezdzic


oooo tez to czytalam, ale tak szczerze to daje duze ulatwienie zamiast jezdzic i szukac. Dla mnie pomysl genialny
djfafa
napisał/a: djfafa 2014-07-07 09:39
A ja mam kod na ban maszynkę i "proszę" przestać na całym forum reklamować ten kod metaboliczny
napisał/a: dor_salva 2014-07-10 15:41
no właśnie przeczytałam o tym. Ale kto pobiera krew? Pomysł super tylko jak to zrobić?
napisał/a: dor_salva 2014-08-09 12:43
podobno jest bezinwazyjna alternatywa na zrzucenie wagi. Czytałam ostatnio no Tube Diet co o tym sądzicie, chcę mojego chłopaka namówić, ale szukam jeszcze opinii na ten temat w internecie.Ktoś coś?
napisał/a: marteczka 2014-08-13 12:49
koobietka napisal(a):podobno jest bezinwazyjna alternatywa na zrzucenie wagi. Czytałam ostatnio no Tube Diet co o tym sądzicie, chcę mojego chłopaka namówić, ale szukam jeszcze opinii na ten temat w internecie.Ktoś coś?


A to on ma tak znaczną otyłość ? Mi się ta dieta kojarzy ze znacznymi problemami otyłości. Może powinnaś mu doradzić bardziej zrobienie testów na nietolerancję pokarmową i wyeliminowanie niektórych produktów z diety .. ?

koobietka napisal(a):no właśnie przeczytałam o tym. Ale kto pobiera krew? Pomysł super tylko jak to zrobić?

Najlepiej zgłosić się do klinik gdzie kompleksowo robią badania - pobierają krew, konsultują Cię z lekarzem, dietetykiem, robią usg. Masz szereg badań i do tego całościowo odnoszone jest dalsze Twoje postępowanie.