Ciągłe zawroty głowy,niesamowity ból,omdlenia,mrowienie

napisał/a: Mia05 2012-10-08 16:17
Witam serdecznie
Jestem kobietą i mam 27 lat.Moim problemem już od kilu lat(około 4) jest drętwienie kończyn(najbardziej rąk od łokcia do zakończenia palców) i co dziwne w całej jamie ustnej,po zakończenie języka,poprzedza to uczucie jakbym zaraz miała zemdleć(wiem bo już kilka razy mi się to zdarzyło,raz dołączyła się do tego utrata widzenia na ok 10 sekund)oraz straszna senność,kręci mi się przy tym w głowie. Często jestem chora,mam przy tym ZAWSZE powiększone węzły chłonne przy żuchwie. Niejednokrotnie próbowałam sprawdzić przy jakich sytuacjach takie objawy występują,myślałam że dzieje się tak gdy się denerwuję(jestem osobą która dosłownie wszystkim się przejmuje) ale zdarza się to niestety nawet przy najmniej stresujących momentach,podczas wysiłku fizycznego,a od niedawna nawet podczas spania w nocy.Leczę się u reumatologa,od dwóch lat zażywam sterydy,miałam przeprowadzone badania rtg stawów kolanowych,łokciowych,nadgarstków i palców które wykazały podejrzenie obecność niewielkich torbielek ,usg jamy brzusznej i przestrzeni zaotrzewnowej,niektóre badania biochemiczne,hematologiczne,hormonalne i immunologiczne( z badań krwi wynika tylko zawsze że mam strasznie obniżoną liczbę erytrocytów,hematokryt,i leukocyty)Z badań bardziej pod kontem neurologicznym miałam robione eeg(zapis spoczynkowy w granicach normy,aktywacja hv-zmiany nieznacznego stopnia-cechy napadowe),i rezonans głowy FSE/T1,FSE/T2,FLAIR,DWI(B=100)w płaszczyznach poprzecznych,3D CUBE FLAIR w płaszczyznach strzałkowych oraz po podaniu dożylnie środka kontrasowego w sekw.FSE/T1 w płaszczyznach strzałkowych i poprzecznych .Z opisu Mr wyszło że w obrębie zachyłka zębodołowego prawej zatoki szczękowej uwidoczniono polip 10mm.Wyniku Mr nie pokazywałam jeszcze lekarzowi bo czekam na wizytę. Dodam jeszcze tylko że w rodzinie wystąpiła białaczka,rak piersi,cukrzyca oraz tętniak mózgu.Zwracam sięz ogromną prośbą o pokierowanie mnie w tej sprawie,leki sterydowe raz dzałają raz nie,a ja chciałbym żyć pełnią życia.