Ciągłe wymioty.

napisał/a: kacperwit 2009-12-10 22:57
Około połowy pażdziernika br. zacząłem ciągle wymiotować.Nie miało to znaczenia czy przed czy po jedzeniu.Poszedłem do lekarza(obecnie mieszkam w Anglii),dostałem tabletki przeciwwymiotne.Nic nie pomagało,miałem ciągle gorączkę,trzęsłem się z zimna.Gdy zauważyłem krew w wymiocinach pojechałem do szpitala.Przyjęto mnie na oddział.Zrobiono mi badania krwi(wątroba,trzustka),moczu,rtg,usg jamy brzusznej i nic.Nie mogłem jeść,dostałem kroplówkę.Po 4 dniach poczułem się lepiej,odłączono mnie od kroplówki.Przyszedł lekarz w masce i powiedział mi,że mam świńską grypę.Wypisano mnie ze szpitala bo niby czułem sie dobrze.3 tygodnie było ok,a potem znowu zacząłem wymiotować.Tak jest do dzisiaj.Byłem u lekarza kilka razy.Przepisuje mi coraz to nowe leki,które nie pomagają.Ciągle wymiotuje,mam gorączkę,schudłem juz 10 kilo.W koncu mój lekarz stwierdził,że pilnie trzeba mi zrobić gastroskopię(prosiłem o nią juz podczas pobytu w szpitalu).Teraz czekam na list z datą wizyty.Na co mogę być chory?
napisał/a: PomocnaO 2009-12-10 23:01
Takie krwiste wymioty moga być spowodowane krwawieniem z przełyku bądz własnie z żołądka, dlatego nie należy tego lekceważyć.
napisał/a: kacperwit 2009-12-10 23:06
Tylko,ze teraz w wymiocinach nie ma krwi.
napisał/a: PomocnaO 2009-12-10 23:09
Czy ostanio przeżywasz jakies stresy?
napisał/a: kacperwit 2009-12-10 23:11
Nie, żyję tak samo jak wcześniej,jem to samo co zawsze.Myśle o wyjesdzie na badania do Polski
napisał/a: PomocnaO 2009-12-10 23:15
Czy był Pan narażony na jakies promieniowanie?
napisał/a: kacperwit 2009-12-10 23:24
Nie,nie jestem.Nie wiem czy to ma jakieś znaczenie,ale zaczęło się to jak przestałem pracować na nocki(pracowałem tak 2 lata)i zmieniłem prace na dzienne zmiany.
napisał/a: PomocnaO 2009-12-10 23:27
Raczej zmiana rytmu pracy nie powinna na to wpłynąć/
A pali Pan papierosy?
napisał/a: kacperwit 2009-12-10 23:29
Na ogół tak ale od kiedy choruje to rzadko
napisał/a: PomocnaO 2009-12-10 23:31
No więc takie krwawienia u osób palących moga wskazywac na raka oskrzeli( ale oczywiście nie musi tak być w Pana przypadku.
A długo Pan pali?
napisał/a: kacperwit 2009-12-10 23:37
Krew w wymiocinach pojawiła sie tylko raz i nie byla to czysta krew,może było to spowodowane tak długimi wymiotami.Przewaznie jest tak,ze jeden dzień czuje się dobrze,nic mi nie dolega a nastepny leże w łóżku i tylko biegam do łazienki.Mam teraz 28 lat a palę już 10.
napisał/a: PomocnaO 2009-12-10 23:42
Wymioty moga być także spowodowane zakażeniem układu moczowego, więc kto wie i tego nie można wykluczyć.
Ciężka sprawa musi sie Pan wybrać do dobrego lekarza.
Póki co polecam kupno ziół ALVEO. Preparat ten ma szerokie zastosowanie m. in. w leczeniu nudności