Ciagle uczucie zatkanego ucha i dzwiek tetna

napisał/a: Roksana94 2015-09-01 16:22
Witam, na samym początku wspomnę o tym że jestem w 6 miesiącu ciąży... Jestem przeziebiona i leżę na antybiotykach od około tygodnia , jednak od 5 dni mam cały czas zatkane lewe ucho, a bardziej uczucie zatkanego ucha , bo podobno nic w nim nie ma, w dodatku słyszę w nim tak jakby bicie serca , w nocy bardzo przeszdadza i spać nie mogę ... W niedzielę podjechalam do szpitala do laryngologa, nie stwierdzil zdanego zapalenia tylko niedroznosc ucha środkowego , powiedział że to uczucie może być przez katar i kazał zatykac nos i dmuchać żeby się odetkalo, ze względu na ciążę wypisal mi tylko rutinoscorbin i calcium ... A ja do dziś mam cały czas , bez przerwy zatkane ucho, nie jest to takie same uczucie jak przy Katarze ... Ze dmuchlam nosem i się odtykalo, mam wrażenie jakby coś w środku było, w dodatku ten dźwięk bijacego serca albo ciśnienia ... Już nie wytrzymuje powoli , miał ktoś podobnie ? Nie wiem czy nie pójść prywatnie do laryngologa, bo jak mam zapłacić 140 zł , a lekarz nic mi nie poradzi i wypisze znowu jakiś rutinoscorbin to ja dziękuję ;/ Od kilku dni boli mnie również kark a dziś zaczal boleć prawy bark i ciągnie się po całej prawej ręce aż do dłoni ... Nie wiem czy ma to coś wspólnego z zatkaniem lewego ucha . Za każdą odpowiedz i poświęcony czas serdecznie dziękuję