Ciągle tracę na wadze

napisał/a: CfanyMan 2011-11-01 11:46
Witam

Mam 19 lat i ważę 72,6 kg przy wzroście 187cm. Mam normalną dietę, dziennie jadam od 2400 do 3000 kcal. Mój problem rozpoczął się przed wakacjami poprzedniego roku. Zacząłem wtedy bardzo szybko tracić na wadze. Początkowo myślałem, że to efekt ciężkiego treningu kardio jednak gdy priorytetem stała się masa mieśniowa a pomimo zwiększonej ilości kalorii, suplementów diety typu BCAA i białka serwatkowego dalej chudłem doszedłem do wniosku, że coś jest nie tak. W ciągu ostatnich kilku miesięcy moja waga nie przekroczyła 76 kg, i chyba wszyscy moi znajomi zwrócili mi już uwagę na moje ,,bardo chude nóżki" czy ,,brak pośladków".
Nie wiedziałem gdzie napisać ten wątek, ponieważ czynnika mojej sytuacji dopatrywałem się w nerwicy. Nikt mi jej nie stwierdził jednak od kilku lat obserwuję u siebie:
- problemy z koncentracją (,,wyłączanie się")
- problemy z pamięcią ( nie pamiętam co robiłem przed chwilą, gdzie co położyłem, czy brałem dany suplement czy nie).
- hipochondria (obecnie "uśpiona")
- mrowienie (m.in. czubka głowy, rąk)
- ostatnio bezdech
- natrętne myśli

Co Wy na to?


Pozdrawiam
Marek

P.S. Teraz ważę 72,6 kg a tydzień temu to były 73,4 kg (na pusty brzuch).
djfafa
napisał/a: djfafa 2011-11-01 12:41
Morfologia + TSH od tego trzeba zacząć.
kostasz
napisał/a: kostasz 2011-11-01 15:39
No dobrze, a gdyby to teraz zbilansować: ile dziennie jesz a ile ćwiczysz?
napisał/a: CfanyMan 2011-11-01 18:42
kostasz napisal(a):No dobrze, a gdyby to teraz zbilansować: ile dziennie jesz a ile ćwiczysz?


Od kilku miesięcy podciągam się kilka razy dziennie. Jem 3 duże posiłki (śniadanie 8-9:00, obiad 14-15:00. kolacja 19:00) i mniejsze posiłki między nimi (np. owoce, bułki, jogurty, słodycze)
napisał/a: CfanyMan 2011-11-04 23:35
Odebrałem wyniki morfologii. Oto co zostało pogrubione:

GRA% 49.3 norm. 50.0
PLT 135 norm. 150


14 listopada mam tomografię brzucha. Są powody do niepokoju?
napisał/a: madola 2013-12-02 11:24
Właśnie to samo miał mój tata. Okazało się, że chodzi o glukozę - wynik to 300
Swoją drogą... Żeby chudnąć musiałam mieć dietę, biegać, brać foreverslim, a inni chudną sami z siebie.
Chociaż... chyba nie ma czego zazdrościć ;/