Ciągłe parcie na pęcherz od 2 miesięcy

napisał/a: djmax1 2014-03-03 20:31
Witam jak w temacie od 2 miesięcy męcze się z pęcherem mam problemy ze spaniem muszę brać hydroksyzynę mam kilka razy dziennie ściski klatce piersiowej wykluczyłem zapalenie pęcherza ponieważ urofuraginum nie pomaga nasiadówki również brałem przez 5 dni urotrim który miał pomóc ale też nic chodziłem do toalety co godzinę-dwie od 2 tygodni piłem mniej bo wcześniej piłem 2.5-3l dziennie teraz max 2 litry i mialem spokój lekkie pieczenie czasami i sikałem co 7-8 godzin jak wstrzymałem mocz bo po 2-3 czułem że coś jest ale wytrzymywałem od dzisiaj zaczęły mi się dziwne objawy swędzi mnie odbyt i mam parcie na stolec cały czas oraz piecze mnie na końcu cewki moczowej często sikam i suchość w ustach wcześniej tego nie miałem do tego dochodzą gazy odbijanie się nie wiem co mi jest w czwartek mam wizyte u urologa badania ogólne moczu są bardzo dobre lekko podwyższone tylko krwinki czerwone usg też dobre wyniki krwi też dobre aha miałem przed objawami wycinany wyrostek bo miałem dosyć wysoki stan zapalny i wykryto wyrostek w 2 szpitalu w pierwszym lekarz wykrył zapalenie błony śluzowej żołądka i przepisał controloc czyli grupa leków z końcówką prazol proszę o poradę :/
napisał/a: joannanr1 2014-03-03 20:54
Powinieneś zacząć od posiewów z cewki moczowej w kier.bakterii i grzybów , pozdrawiam
napisał/a: Paulla 2014-03-03 21:27
Masz dość złożone objawy. Odbijanie i gazy mogą wskazywać na problemy z jelitami oraz żołądkiem o czym wspomniano, gdyż zostało podane, że wykryto zapalenie błony śluzowej żołądka, co może powodować częstsze parcie na mocz, ale bez dokładniejszej diagnostyki to możemy tylko gdybać. Na chwilę obecną osobiście bym wykonała badania jakie zalecił mój przedmówca, a potem zobaczymy, ale to tylko moje zdanie. Podłoże może być też nerwicowe, ponieważ sam przyznajesz, że, aby zasnąć zażywasz hydroksyzynę + ta złożoność objawów, jednak najpierw należy wykluczyć inne przyczyny więc wykonaj te badania.