Ciagle jest mi niedobrze

napisał/a: Agusiaa21 2007-04-12 17:53
mam pewien problem ktory meczy mnie od miesiaca. Ciagle jest mi niedobrze (jakbym miala zaraz zwymiotowac ) gdy ide siedze leze itd jedynie jak spie wszytsko jest ok.
Ale gdy juz sie obudze znow sie tak czuje i tak w kolko macieju. Bylam u lekarza powiedzialam mu ze ciagle jest mi niedobrze i ze troszke boli mnie glowa. Lekarz przepisal mi DIvascan i dal skierowanie do neurologa. Myslalam ze ze skierowaniem to pojdzie bardzo szybko ale jestem zapisana dopiero na 10 maja. Biore te tabletki 5 dzien i nie widze zadnej poprawy :( juz nie wiem co mam robic Prosze pomozcie
napisał/a: Alexa2007 2007-04-13 18:57
Ja mialam kiedys podobne objawy, okazalo sie ze mam poczatek wrzodu na dwunastnicy. Mialam przy tym okropny apetyt, glod budzil mnie nawet w nocy. Jedyne o czym marzylam to kwasne jablka, kiszone ogorki itd. Zupelnie jak kobieta w ciazy. Dostalam tabletki, ktorych niestety nazwy nie pamietam i wszystko mi przeszlo. Lekarz jednak mnie uprzedzil, ze moze sie to powtarzac zwlaszcza jesienia i zima, co tez nastepowalo przez kolejne kilka lat. W koncu wszystko ustapilo.
Druga mozliwosc, czesto nudnosci sa wtedy kiedy mamy problem z watroba.
Tak wiec bardzo wazna jest wizyta u lekarza.
Powodzenia
napisał/a: Nana_B 2007-08-09 18:34
a robiłaś test ciążowy? czasami nawet do 4 m-ca utrzymuje sie miesiaczka. Zanim weźmiesz leki - zrób test to kosztuje tylko 8pln!