Ciągłe anginy

napisał/a: ajmaga 2014-01-10 21:27
Witam, od sierpnia choruje na okropny bol gardla i migdalow, jestem juz na 6 antybiotyku, albo i 7, sama nie pamietam. Musialam prosic sie lekarzy o skierowania. Laryngolog dal mi skierowanie do szpitala na wyciecie migdalkow podniebnych . Dopiero na 5 maja termin...do tego czasu zdaze jeszcze nie raz zachorowac, mam dosyc tego bolu. Jestem uczulona na penicyline i jeszcze jeden antybiotyk, o ktorym dzis sie dowiedzialam, ale lekarz rodzinny nic sobuie z tego nie robi, dostaje antybiotyk, za antybiotykiem. Czuje jak jestem oslabiona. Stwierdzil przewklekle zapalenie migdalkow podniebnych. Problem nie trwa od dzis, dwa lata temu rowniez meczylam sie na zmiane z angina, angina ropna, albo jakims stanami zapalnymi. Za kazdy razem antybiotyk. Ostatnio bralam Klarimn, miesiac temu, teraz Dalacin C, bol jest nie do zsniesieniam przy polykaniu leca az lzy. Jakie badania powinnam porobic? Nie mam sil juz na te anginy...
napisał/a: whiskas87 2014-01-13 20:04
rozumiem Cie doskonale chorowalem na angine srednio 10 razy w roku przez jakiej 8 lat. antybiotyki juz nie dzialaly. Jakis przypadkowy laryngolog zaproponowal wyciecie migdalkow. Od tamtej pory niewiem co to angina.Sprobuj wiele ludzi sie w ten sposob jej pozbylo.powodzenia[/list]