Chwilowe zwiechy,słabe odczuwanie rzeczywistości.

napisał/a: Yamakasi 2013-09-26 22:19
Mam pewien problem,zdarza się to od jakiś 3 miesięcy?Może wcześniej też to odczuwałem tylko inaczej?
Otóż czasami się czuję taki inny-takie jakby słabsze odczuwanie rzeczywistości,jakbym wszystko widział przez szybę lub jakbym oglądał film z kamerą z pierwszej osoby która coś robi.Czasami czuję się jakbym zasypiał.Takie wszystko inne...
I najgorsze jest to że czasami podczas takiego stanu mam 1-3sekundowe zwiechy-np.dzisiaj chyba najbardziej to odczułem-idąc po szkole i rozmawiając z kolegą na jakąś sekundę lub dwie tak jakbym stracił świadomość,zwiesił się poczułem się jak we śnie i czułem taki przyjemne uczucie jakbym zaraz miał zasypiać i nic wtedy nie widziałem.Gdy od razu się ocknąłem bardzo się przestraszyłem. Co to może być?

Kilka lat temu miałem robione różne badania-m.in głowy-z jakimiś elektrodami-gdy wtedy miałem kilka fobii-m.in szkolną ale to już prawie przemineło. I wszystkie badania wtedy dobrze wyszły.Czy teraz może się ujawnić jakieś schorzenie,choroba,czy to może normalne co odczuwam i po prostu wymyślam?