Chwilowe uczucie gorąca i spocone dłonie

napisał/a: graxor 2013-04-23 20:37
Witam.
Nie wiem czy dobrze piszę, że na forum Kardiologia.
Od jakiegoż czasu zdarza mi się (rzadko ale się zdarza) - np dzisiaj miałem w sklepie.
Wszystko normalnie a nagle poczułem takie dziwne uczucie przez całe ciało, jakby takie gorąco mi przeszło i na parę sekund zrobiło się trochę słabo. Teraz już lepiej, ale jeszcze troszkę czuję ta dziwnie.
Bardzo rzadko mi się to zdarza - może teraz trzeci czy czwarty raz od pół roku.
Opisane przeze mnie objawy mogą być czegoś przyczyną? Nigdy nie chorowałem i zawsze wszystko było ok.
Myślę, aby zrobić sobie morfologie. Jak robiłem ostatnim czasem kilka razy zawsze miałem idealną.

A może to jakieś objawy stresu albo na tle jakimś nerwowym czy co.
napisał/a: Los Angeles Galaxy 2013-04-24 18:34
Czyli uderzenia ciepła ... zbadałbym poza morfologią , tsh , kortyzol , magnez , potas , cholesterol ...
Zacznij brać omegę 3 , witaminy /polecam olimp multiple/ oraz jak masz pieniądze to także koenzym q10 w dawce 100-200 mg na dobę.
Pozdrawiam
napisał/a: graxor 2013-04-25 16:09
Los napisal(a):Czyli uderzenia ciepła ... zbadałbym poza morfologią , tsh , kortyzol , magnez , potas , cholesterol ...
Zacznij brać omegę 3 , witaminy /polecam olimp multiple/ oraz jak masz pieniądze to także koenzym q10 w dawce 100-200 mg na dobę.
Pozdrawiam


dzisiaj robiłem pełną morfologie. Wszystko mam super.
TSH idealne, cholesterol też, potas itd. Także sam nie wiem :) Może to chwilowo coś było. Kupię jakieś witaminy magnez głównie i zobaczymy.
napisał/a: graxor 2013-05-01 22:05
Objawy trochę się zmniejszyły, ale mam tak kilka razy dziennie. Czasem na 2-3 sekundy taki zawrót głowy i nieraz ręce mi się pocą. Czasem jakby trochę ciężko oddech złapać. Mam tak od 5-6 dni. Wcześniej nigdy tak nie miałem. Kurde, nie wiem co to może być. Tak trzyma mnie teraz to...