Chwila seksu bez prezerwatywy

napisał/a: klaku11 2014-08-10 11:04
cześć!

wczoraj wieczorem z moją dziewczyną "uprawialiśmy seks" pod prysznicem. Sprowadziło się do tego, że braliśmy razem prysznic i wszedłem w nią bez zabezpieczenia dosłownie na 5 sekund, trzy pchnięcia, po czym stwierdziłem, że to bez sensu. Wcześniej tego samego dnia kochaliśmy się (normalnie, z prezerwatywą), ale kilka (~10) godzin upłynęło i po drodze oddawałem mocz, a akcja działa się pod prysznicem, to pozostałości spermy na penisie nie było. Cykle ma dość regularne, ok 23-24 dni, i teoretycznie wyliczany dzień owulacji to 5.-6. sierpnia (mamy 10.). Jednak z tym wyliczaniem różnie to bywa, a i owulacja nie zawsze jest te równe 14 dni przed okresem, więc myślę, że ten wczorajszy wieczór mógł się jakimś cudem łapać na ostatnie dni płodne.
Teraz trochę się stresuję, to było dość nieodpowiedzialne, a plemnikom z preejakulatu to nie robi różnicy, czy to były 3 pchnięcia, czy wyciągnięty przed wytryskiem.
Wiem, że ryzyko ciąży jest, ale chyba nie mam się czym martwić? Jeśli przesadzam, a ryzyko jest znikome, to chciałbym to wiedzieć, żeby się uspokoić...
napisał/a: wikam2 2014-08-11 18:32
Wow....sam sobie w sumie odpowiedziałeś ;)
Mega znikome :)