Chudne. Dlaczego?

napisał/a: kendzierzawy1211 2013-01-27 17:09
Witam, mam 17 lat, 170 cm wzrostu,waga 64,5kg od 2 lat uprawiam sporty siłowe reguralnie.
Problem tkwi w tym ze zaczałem od Świąt chudnąc. wazyłem wtedy 69 kg. i od tamtej pory spadłem do 64,5kg. Jesli chodzi o jedzenie to mam dni w ktore zjem jak za 3ch a sa dni kiedy zjem tylko 4 posiłki. ostatnie 2 tygodnie to ok 5-6 posiłkow dziennie i 2 razy gainer miedzy tymi posiłkami i dalej w doł :/ od zawsze ciezko było mi przytyc ale jak zaczałem chudnac mimo to ze tyle jem to zaczałem sie martwic i nie wiem co mi jest. treningi 3 razy w tygodniu wiec sie nie przetrenowywuje ani zadnym,i innymi pracami.
Dodam tez ze od swiat spie dłuzej i pozniej wstaje nie wiem czy moze to miec jakis wpływ na to. ale mimo utraty wagi siła spadła zalewdie o 2 kg wiec to nie duzo. rozkładam rece
napisał/a: kasiabluszcz 2013-01-28 08:56
Z badań naukowców wynika, że spiąć 8 godzin, możemy chudnąć, jednak myślę, że to aż tak nie działa, więc nie łączę tego z dłuższym spaniem.
Czy chorowałeś ostatnio? Zmieniłeś dietę? Miałeś stresujący czas? Działo się cokolwiek, co mogło mieć na to wpływ?
napisał/a: ewka35 2013-01-31 14:39
Witam,
Może po prostu jest Ci pisane być bardzo szczupłym i nic tego nie zmieni:)
Ja osobiście znam dwa takie przypadki,i w obu przypadkach są to zupełnie zdrowi mężczyźni:)
Proponuję zbadać tarczycę,jej nadczynność często powoduje utratę wagi.
Najlepiej zgłoś się z tym problemem do swojego lekarza on skieruje Cię na odpowiednie badania.
Pozdrawiam i życzę powodzenia:)
napisał/a: kasiabluszcz 2013-02-04 10:44
Też możliwe :) W sumie, powinno to być powodem do zadowolenia, że Twój metabolizm działa tak dobrze.