Chrzęstniak

napisał/a: Renia200 2010-05-15 20:02
...nowotwór niezłośliwy. Wykryli mi go ostatnio na zdjęciu kiedy robiłam prześwietlenie z podejrzeniem pęknięcia. 1,5 cm guz rozsadził mi 3 kość śródręcza. W szpitalu do końca roku nie ma miejsc, więc moje pytanie takie... ile może kosztować operacja u lekarza prywatnego? Nie chcę czekać do następnego roku ponieważ na pogotowiu nie zrobili mi żadnego usztywnienia bo stwierdzili że ta kość i tak się nie zrośnie. Nie mogę nią wykonywać najprostszych czynności (chwilami tracę czucie w dłoni, i przedmioty które uda mi się podnieść wypadają mi z ręki) a jeszcze gorzej z bólem jej...
napisał/a: ulna 2010-05-15 22:30
ok 2500
napisał/a: Renia200 2010-05-27 20:36
Byłam na prywatnej wizycie za miastem. Lekarz podobną kwotą mi rzucił za operacje, ale że to pilne to wcisnął mnie w kolejke w szpitalu o którym pisałam że nie ma miejsc do końca roku i będzie to z NFZ ;)
napisał/a: to_kara 2010-08-26 09:48
Renia 200, jak wyglądał zabieg? Czeka mnie niedługo usunięcie chrzęstniaka 2giego palca prawej dłoni i nie znam żadnych szczegółów. Czy miałaś rękę w gipsie?W jakim czasie po operacji ręka jest w pełni sprawna?
napisał/a: Renia200 2010-09-10 18:08
to_kara napisal(a):Renia 200, jak wyglądał zabieg? Czeka mnie niedługo usunięcie chrzęstniaka 2giego palca prawej dłoni i nie znam żadnych szczegółów. Czy miałaś rękę w gipsie?W jakim czasie po operacji ręka jest w pełni sprawna?


Przepraszam że tak pozno odpisuję. Operacje miałam 29 lipca, a ze szpitala dostałam wypis 2 sierpnia. Dopiero 7 września miałam wizyte u ortopedy, zrobili mi rentgen i zdjęli gips ;) już 2 tygodnie przed wizytą ściągałam sobie gips żeby zrobić nowy opatrunek to zawsze sobie palcami przebierałam żeby jakoś rozruszać tą dłoń. Teraz powinnam mieć rehabilitacje, bo nie mogę tej ręki do końca w pięść złożyć ale u mnie czeka się miesiąc. ;)