Choruje od sierpnia

napisał/a: Danuta47 2014-12-04 07:47
Mój problem zaczął sie pod koniec sierpnia tego roku. Podobno infekcja wirusowa. Wizyty u lek bez podawania leków podobno trzeba przeczekać. Zaznaczę tylko iż choruje na zoladek i jelito drażliwe. Jestem po badaniach i mam stan zapalny przewlekły żołądka, biorę leki zobojetniajace kwas solny. Obecnie odstawione. Wracając do tematu moja choroba trwała trzy miesiące, leki to wit C i cynk, plukanie gRdla szauwia, solą , gorączka to 35,5. Oslabienie, pocenie tył głowy okropne , budzenie s nocy. Bóle mięśni na plecach i pod pachami . Jestem obecnie po 7 dniowej kuracji Klacid Uno 500mg i wzięłam druga tabl Ismigen tak jak przepisała mi dok laryngolog.po tej szczepionce nie czuje sie dobrze. Moze za szybko po antybiotyku zaczęłam ja brac? Boje sie zeby to nie wróciło . Czy moge narazie przerwać szczepionkę? Ile należy odczekać by zacząć brac na nowo. Jestem po badaniach ginekologicznych i miałam badane wezly pod pachami. Doktor nic nie stwierdziła.
Proszę o szybka podpowiedź bonie wiem czy dzis rano brac następna dawkę szczepionki Ismigen czy zrobic przerwę i na jak długo.
Dziękuje.