Choroba weneryczna / bąbel/pryszcz na penisie?

napisał/a: czezz 2016-10-30 18:05
Dzień dobry,
mam dość wstydliwą sprawę.

Byłem w Brazylii i zdarzył mi się przygodny seks.
Seks oralny w moją stronę bez zabezpieczenia (krótko). Sex normalny z prezerwatywą.

Po kilku dniach od tego wydarzenia, na moim penisie, na skórze pojawił się bąbel/pryszcz. Boli szczególnie przy naciśnięciu.
Załączam zdjęcia.



Zastanawiam się, czy mogłem coś złapać właśnie w związku z tym wydarzenie?
Piszę tak ponieważ, praktycznie cały miesiąc spędziłem tam mocząc się w oceanie. Używałem głównie 2 par szortów - do pływania i chodzenia.
Być może to jakaś infekcja z brudu/braku należytej higieny, a nie z tej nieszczęsnej historii.

Proszę o podpowiedź. Może ktoś będzie mógł coś powiedzieć na podstawie załączonych zdjęć.
napisał/a: piotrosiama 2016-10-30 23:06
Nie da się wykluczyć ani "prezenciku" po nie zabezpieczonym seksie jak też jakieś innej infekcji - to powinien obejrzeć w realu specjalista.
Tylko niech Ci nie przyjdzie do głowy cokolwiek wyciskać.
napisał/a: czezz 2016-10-31 11:52
Dziękuję za odpowiedź.
Czy na początek iść do mojego lekarz pierwszego kontaktu czy od razu szukać specjalisty?
Jeżeli to prezencik to co to mogłoby być ?
napisał/a: piotrosiama 2016-10-31 13:42
Do specjalistów dermatolog/urolog potrzebne będzie skierowanie, chyba że wolisz iść prywatnie to będzie za kasę i zapewne szybciej uzyskasz wizytę.
napisał/a: czezz 2016-10-31 14:18
Nie wyciskałem, ale przemyłem to wacikiem z wodą utlenioną.
Po ostatnim razie zrobiła się biała kropka i później pojawiło się trochę krwi.
Załączam zdjęcia. Biec do lekarza ???

https://www.dropbox.com/s/jblo82l2ekgef4h/DSC_1471.JPG?dl=0
https://www.dropbox.com/s/bl5odnb4z0avflw/DSC_1472.JPG?dl=0
https://www.dropbox.com/s/lw42ifkf50cbavv/DSC_1473.JPG?dl=0
napisał/a: piotrosiama 2016-10-31 14:51
Biała jak to nazywasz "kropka" z kroplą krwi a naokoło jakby zaczerwieniona skóra. Odczuwasz i inny dyskomfort typu : swędzenie/pieczenie w okolicach tej zmiany skórnej, wyciek z cewki moczowej itp. A może Ty golisz te miejsca intymne ?
napisał/a: czezz 2016-10-31 14:58
Nie ma wycieku z cewki moczowej
Oddawanie mocz i wytrysk bez żadnych sensacji.
Bardzo delikatnie swędzi to miejsce jeżeli dotykam.
Tak, golę te okolice jąder i penisa.
napisał/a: piotrosiama 2016-10-31 16:52
Wiesz tak na odległość trudno mi przesądzać bo może to i być zapalenie mieszka włosowego. Może wypróbuj maść Tribiotyk - kup na początek 1 saszetkę i smaruj, jak nie pomoże to do lekarza.
napisał/a: czezz 2016-11-07 16:22
Tak, zaczął wyrastać z tego włosek. Poza tym, już praktycznie tego nie ma :)
Pewnie dla świętego spokoju powinienem zrobić jakieś testy/badania ?
napisał/a: piotrosiama 2016-11-08 02:22
No wiesz jest wiele chorób wen. a nie ma jednego uniwersalnego badania do ew. wykrycia wszystkich zakażeń. Jeśli niepokoją Cię jakieś konkretne objawy to lekarz zdecyduje co wykonać.
Na dzień dzisiejszy moim zdaniem po prostu obserwuj przez jakiś czas czy nie pojawia się nic "nienormalnego".