choroba

napisał/a: Łukasz1992 2014-10-20 11:05
Witam mam 22 lata ...Mam problem i to powazny od dluzszego czasu i nwm co robic
Zaczelo sie okolo miesiaca temu zaczelo sie od spadku apetytu zaczolem jesc malo nie regularnie o roznych porach zawsze staralem sie jesc zdrowo jadlem regularnie trzy razy dziennie nie mialem problemow z jedzeniem jestem osoba aktywna fizycznie chociaz od jakis 3 miesiecy zaprzestalem uprawiac jaki kolwiek sport myslalem ze stad moze slabszy apetyt i spadek wagi z dnia na dzien apetyt zaczol opadac zaczelo mi sie odbijac po kazdym posilku zdarzaly sie silne bole podbrzusza po ktorych nie umialem sie schylic ucisk w brzuchu duszenie uczucie kluchy w gardle zdesperowany brakiem apetytu ciaglym odbijaniem sie postanowilem isc do gastrologa wynik byl nastepujacy :
Przelyk bez zmian .wypust z gory rozwarty .linia z nierowna .w inwersji cechy niewielkiej przepukliny rozowru przelykowego sciany zoladka podatne na rozdymanie ,perystaltyka zachowana.
Odżwiernik symetryczny,ruchomy.
opuszka dwunastnicy i czesc zstepujaca bez zmian test ureazowy hp ujemny
dostalem lek controloc mam go zazywac przed sniadaniem i zirid
Mam stwierdzona gliste ludzka biore controloc zjadlem juz jedna tabletke zentelu i pare vermoxu atakuje te dwie rzeczy za jednym razem niestety apetyt nie wrocil jest gorzej mam ciagle uczuice pelnosci w zoladku jedzenie mi rosnie w ustach najchetniej bym je wyzucil musze sie zmuszac do jedzenia zeby co kolwiek zjesc nie mam ochoty pic po mimo ze mam sucho w ustach ciagle mi burczy w zoladku nie z glodu mam gazy czesto sie wyprozniam czasami zauwazam jakis dziwny bialy sluz przelewanie w zoladku bole podbrzusza jestem blady mam zimne rece uczucie wiercenie w zoladku laskotania dziwne buczenie w zoladku obecnie mam caly oblozony zolty jezyk mysle ze to wina vermoxu nie widze zadnej poprawy po lekach schudlem 4 kli rano boje sie wchodzic na wage co robic ?
Moze warto bylo by w tym wypadku zrobic kolonskopie?
zastanawiam sie czy nie mam lambi nie robilem testu tez daje podobne objawy?
moze helicopter pylori lub jakas inna bakteria kurcze jestem zdruzgotany pomocy
napisał/a: Konstans 2014-10-20 11:18
Hej,
bardzo Ci współczuję :(
Musisz szybko działac, bo poważnie jestes zaatakowany przez grzyby, pasozyty i glistę ? Jak to stwierdziłeś?
Jeśli tak, to co robiłeś by się jej pozbyć?
To niełatwa sprawa ale nie beznadziejna.
Twoje objawy to wypisz wymaluj rozrost patogenów. Owszem rób kolejne badania ale już sam obraz, który przedstawiłeś musi skłonic lekarza do pomocy Ci.
Dieta eliminacyjna też obowiązkowa !!!
HP w Twoim przypadku to najmniejszy problem ale skoro gastro go wykluczyło to pewnie tak jest.
Takie objawy dają patogeny. U Ciebie się wciąż namnażają, bo pewnie środowisko jest dla nich korzystne.
Nie chcesz jeść - ale jak już, to co to jest?
Pozdrawiam.
napisał/a: Łukasz1992 2014-10-20 12:09
dzieki za szybka opowiedz
gliste robilem z krwi wyszla mi kilka miesiecy temu olalem wziolem 3 tabletki zentelu zrobilem test i byla dalej dodatnia i olalem temat bo nie czulem tego co teraz czuje czyli brak laknienia wszystko mi rosnie w ustach jedzenie jest dlamnie tragedia juz jestem zdesperowany i biore tabletki na przepukline i gliste po vermoxie mam taki zulty i oblozony jezyk ze nwm co robic nie wspomnac ze chudne i co w zoladku za ekscesy dzisiaj od rana mam klucie w glowie ciagle mnie boli dziwnei w glowie sie boje ze to moze jakies pasozyty jeszcze z mozgu czy cos co radzic co robic do szpitala kolonskopia moze bo chudne chce zaczac normalnie jesc
napisał/a: Łukasz1992 2014-10-20 12:13
dieta dieta ale jak nie umie nic zjesc to cos jest chyba grubo nie tak i ze chudne sam glista by tego nie powodowala moze cos od jelit sam nwm
napisał/a: Konstans 2014-10-20 12:14
O matko !!!! Jak można zlekceważyć obecność najgorszego gada we własnym ustroju ?
Czlowieku, to cholerstwo narosło, namnożyły sie inne. Zaatakowały twoje systemy nerwowe. Az sie boję mysleć, co tam jest w środku.
A wiesz dlaczego? ponieważ wiem jakie to groźne. Idź do lekarza i niczego nie olewaj. Szybko działaj.
Możesz sie wykończyć - a brak apetytu to pikuś przy tym, co może Cię spotkać, włącznie z utratą wzroku.

Nie myśl już, tylko działaj.
Pozdrawiam :)
napisał/a: Łukasz1992 2014-10-20 12:18
no rozumie tylko powiedz mi jak mam grzybice po tabletkach to co brac bo kurde nwm
napisał/a: Konstans 2014-10-20 12:24
Łukasz1992 napisal(a):no rozumie tylko powiedz mi jak mam grzybice po tabletkach to co brac bo kurde nwm


Na grzyba w Twoim stanie (zaatakowanym przez glistę) lekarz też powinien dac Ci 2 tyg. terapię.
Prócz tego probiotyki, kiszonki, dieta, która nie karmi grzyba (poczytaj, było tu 100x o tym mówione).

Teraz to TY stłamś patogeny i nie daj sie wywalic z kwitkiem u lekarza. Wykonczysz się.
napisał/a: Łukasz1992 2014-10-20 12:32
rezonans magnetyczny glowy wyklucza pasozyty w mozgu
napisał/a: Łukasz1992 2014-10-20 13:09
czemu myslisz ze to wina tej glisty
napisał/a: Konstans 2014-10-21 18:52
Łukasz1992 napisal(a):czemu myslisz ze to wina tej glisty



Ja nie myslę, ja to wiem (na podst. mądrych ogólnie dostępnych lektur)
napisał/a: Łukasz1992 2014-10-21 21:18
Witam pisze ponownie mam problem jak tak naprawde z ktorej strony go ugrysc
jakis czas temu wyladowalem u gastrologa prywatnie z powodu braku apetytu ,ciaglego odbijania po jedzeniu bolu w lewym pod brzuszu czasami w prawym ,chudnieciu
wynik gaskostropi nastepujacy przelyk bez zmian .wpust z gory rozwarty .linia z nierowna .w inwersji cechy niewielkiej przepukliny rozworu przelykowego sciany zoladka podatne na rozdymanie .perystaltyka zachowana.odzwiernik symetryczny ,ruchomy .opuszka dwunastnicy i czesc zastepujaca bez zmain.
test ureazowy na hp ujemny.
stosowalem przez klika dni controloc wedlug zastosowan lekarza controloc niestety poprawy nie bylo i wdrazylem temat leczenia glisty ludzkiej stwierdzonej w badaniu krwi wiec moje leczenie wygladalo tak rano controloc potem zentel i kilka tabletek vermoxu mialem nadzieje ze apetyt wroci niestety poprawy zadnej po wermoxie i controlocu nie bylo nasilily mi sie objawy gastrologiczne ciagle gazy przelewanie bulgotanie czeste wyproznianie sie raz gesciej raz zodko bole podbrzusza oblozyl mi jezyk zrobil sie zolty-grzybica chciao mi sie wymiotywac do tego przezs ten caly okres leczenia brak apetytu ktory przeszedl w wstret do jedzenia zrobilem sie blady ciagly brak sil w rekach ciagle musze sie zmuszac do jedzenia nawet brak ochoty jedzenia moich ulubionych potraw uczuice zimna dreszcze obnizona temperatura ciala mam uczucie ze sie rozlece schudlem 4 kilo w zastraszajacy tempie boj sie w chodzic na wage do tego dziwne bole glowy tak jak by mi ktos igle wbijal
postanowilem nie czekac i poszlem dzisiaj prywatnie do gastrologa co sie okazalo szczescie w nieszczesciu zostawilem pasek z testu na hp i zrobil sie rozowy i poiwedzialem lekarzowi ze pasek jest rozwoy i on poiwedzial ze mam lekkie zapalenie hp tylko co mnie zdziwlo nie powiedzial ze trzeba czekac i obserwowac ten pasek ja sie zapytalem to trzemu mi pan tego nie powiedzial on ze zapomnialem wiec jak to rozumiec bo ten test jest szybki i z tego co wiem odczytywany jest po kwadransie ja zauwazylem ze ten pasek zaczol sie robic rozowy po 24 h czyli mam helicopter pylori? wiec tak kazal mi brac dalej controloc na przepukline i dal mi na 10 dni antybiotyku metronidazol i ospamox i potem do kontroli wiec moze zajac sie tym helico pylori potem glisto ale zauwazyl ze po ktorej dwce wermoxu jak sie wyproznailem zauwazylme cos dlugiego i ciagnacego sie moze jeszcze mam jakiegos tasiemca z tad te chudniecie wstret do apetytu it?
w miedzy czasie postanowilem zrobic proby watrobowe jestem za niepokojony :
gamma gt wynik 4.0 min 0 max 55 wie ok
alat wynik 66.0 min 0 max 45 to juz jest wynik podwyzszony ktorys raz z rzedu
aspat wynik 33.6 min 0 max 35 tez wynik ktorys raz z rzedu na granicy
fosfotaza alkaliczna min 30 max 120
co najgorsze
A-amylaza 12,3 min 22 max 80

wiec chyba cos nie tak mam z trzustka lub watroba moze wina tej glisty wyczynila jakies krzywdy bo raczej jem zdrowo kiedys moze troche za czesto jadlem hast fody czekam na jakies odpowiedzi z gory dzikei
Łukasz1992

Posty: 7
Dołączył: 2014-10-20, 03:22
napisał/a: Konstans 2014-10-22 10:46
Wylecz, pozbądź sie, zaadresuj te pasożyty, grzyby, HP a wówczas inne parametry wrocą do normy.
Masz naprawde cięzko zainfekowany organizm, narządy nie dają rady funkcjonować. Nie doszukuj się kolejnych sensacji, bo dopoki powaznie nie zajmiesz się tym, co najwazniejsze - wszystko inne będzie siadać systematycznie !
A jak się wypróżniasz to chyba logiczne, ze musisz obserwować, co z ciebie wychodzi, skoro są takie poważne podejrzenia.
Zacznij sluchać !