Chore zatoki, zatkane uszy, mrowienie głowy i ból

napisał/a: klaudia.m1989 2011-10-03 10:25
normalnie cala sie prawie telepie chyba z nerwow ze nie moge tego wysmarknac a jeszcze jak dmucham to mi sie lewe ucho zatyka :( na chwilke fakt ale zatyka sie ehh ;/:(
napisał/a: Ruth1 2011-10-03 11:41
Sprawdzę te alergię, ale po powrocie. W zasadzie, to mnie swędzi w tym nosie, pieką tak oczy, to może być rzeczywiście jakieś uczulenie, szok normalnie.
Wiesz Klaudia, zamieszkaj u babci na jakiś czas, to dobry pomysł, tak bym zrobiła.
napisał/a: klaudia.m1989 2011-10-03 12:04
do konca roku nie maja wolnego terminu! ;O masakra ! :( co ja teraz mam zrobic , Boze :( no załamali mnie poprostu .
napisał/a: Ruth1 2011-10-03 16:56
klaudia.m1989 napisal(a):do konca roku nie maja wolnego terminu! ;O masakra ! :( co ja teraz mam zrobic , Boze :( no załamali mnie poprostu .

To jedyne miejsce? Na pewno jest jeszcze kilka.
napisał/a: klaudia.m1989 2011-10-03 19:40
Ruth napisal(a):
klaudia.m1989 napisal(a):do konca roku nie maja wolnego terminu! ;O masakra ! :( co ja teraz mam zrobic , Boze :( no załamali mnie poprostu .

To jedyne miejsce? Na pewno jest jeszcze kilka.



u mnie w miescie tak . tylko te 2 . w szpitalu wojewodzkim i jedna jeszcze poradnia alergologiczna , w obydwu terminy dopiero po nowym roku :( chyba bede musiala zrobic prywatnie .
napisał/a: Ruth1 2011-10-03 22:21
klaudia.m1989 napisal(a):normalnie cala sie prawie telepie chyba z nerwow ze nie moge tego wysmarknac a jeszcze jak dmucham to mi sie lewe ucho zatyka :( na chwilke fakt ale zatyka sie ehh ;/:(

Mi się w obu zatykało, teraz już prawie nie, mojego synkowi tak samo, to chyba normalne jak tak się z trąbkami dzieje.
Zapisz się jednak do tego alergologa, co Ci szkodzi, pójdziesz prywatnie a tu będziesz miała termin, w razie czego odwołasz.

Dzisiaj zero leków, aż się boję, że mi się rozleje w tych zatokach, ale mam już dosyć, ogólnie dużo lepiej, choć mam objawy przeziębienia, czy jakoś tak, sam nie rozumiem, czuję się jakbym miała mocny katar a nic mi z nosa nie leci.

Jak tylko wrócę, to zdam relację, może komuś to pomoże. Trąbkowicze, trzymajta się!
napisał/a: klaudia.m1989 2011-10-05 10:59
Ruth napisal(a):

Jak tylko wrócę, to zdam relację, może komuś to pomoże. Trąbkowicze, trzymajta się!


Czekam z niecierpliwoscia ( na dobre informacje ) :)
napisał/a: Ruth1 2011-10-07 09:29
klaudia.m1989 napisal(a):
Ruth napisal(a):

Jak tylko wrócę, to zdam relację, może komuś to pomoże. Trąbkowicze, trzymajta się!


Czekam z niecierpliwoscia ( na dobre informacje ) :)

Wróciłam w nocy, nie mogę teraz za bardzo się rozpisywać. Hydrodebrider kosztuje 1400 zł. Niestety, ale nie kwalifikuję się do zabiegu, lekarz powiedział, że to tylko dla osób, które są już po operacjach zatok, będę jeszcze to sprawdzać w innym miejscu.
Zrobiłam tk zatok, stan fatalny, muszę mieć operację, pozatykane ujścia i inne takie. Nie wyszło na rtg, jak pamiętasza była tam mowa jedynie o kostniaku i pogrubionych błonach śluzowych, pamiętam jak lekarz mi powiedział: po co pani o robiła, to nic nie jest, to nic.
Dopiero pani w Opolu powiedziała oglądając zdjęcie, że te zatoki nie są ok. Nie spodziewałam się jednak aż tak dużych zmian, dotyczą zatok czołowych, szczękowych i sitowych.
Teraz każdy lekarz po obejrzeniu tk będzie mądry, prawda? Tylko, ze te badania to moja inicjatywa.
Mam też alergie wziewne podobno na kurz, pióra gęsi (moja poduszka) i pleść i kilka pokarmowych, ale muszę to jeszcze zweryfikować, nie mniej chyba tak jest (potem napiszę o tym).

Tk kosztowało mnie 270 zł., mojego męża 360 zł.,od początku choroby wydałam tysiące złotych (choćby 60 zł. dziennie na lasery czy na wizytka na konowałów) , Klaudia od tego powinnam zacząć, tylko skąd ja to mogłam wiedzieć skoro zaczęło się od uszu i znakomita większość uczonych laryngologów uważała, że nic mi nie jest.

Klaudia, zrób to TK, może masz te zatoki niedoleczone i dlatego to wraca, jak sie okaże, że ok., to przynajmniej będziesz miała pewność. RTG o niczym nie świadczy. Tak bym zrobiła na Twoim miejscu, alergia może powodować stany zapalne a stany zaplane zmiany w zatokach, usunięcie alergenu nie oznacza zdrowych zatok, bo możesz mieć już zmiany, którego rtg nie wykazuje.
Wiedziałam, że mam zatoki chore, ale żeby aż tak, że zaraz operację trzeba robić?
Odezwę się wieczorem, na ra!
napisał/a: pillage 2011-10-07 10:15
uuuuuuuu czyli pomimo że chciałaś zapłacić lekarz powiedział nie? czym to uzasadnił?
napisał/a: Ruth1 2011-10-07 20:18
pillage napisal(a):uuuuuuuu czyli pomimo że chciałaś zapłacić lekarz powiedział nie? czym to uzasadnił?


Tym, że hydrodebrider wykonuje się u osób po operacjach, powtórzył to dwa razy.
Obecnie proponuje mi operację za 8 tys. zł.
Operację przy pełnej narkozie, po narkozie można się jakby nie obudzić a hydrodebrider nie dość, że kosztuej 1400 zł., to jeszcze przy znieczuleniu miejscowym.
napisał/a: klaudia.m1989 2011-10-07 21:19
Jeju Kochana no normalnie jestem w szoku jak to czytam ( juz 3 raz ) , ze operacje az ? Ale dlaczego tak ? To tak zle jest naprawde..? Kurcze ale powiem Ci , ze czemu ten hydrodebrider jest dla osob po operacjach ? Kurcze no zasmucilas mnie tymi wiadomosciami.. I patrz ile czasu minelo , ile trzeba bylo czekac zeby sie dowiedziec o co tak naprawde chodzilo i nie wspominajac juz ile kasy poszlo.. No niewiem zmartwilas mnie naprawde , pozatym moze ja tez jestem zle diagnozowana i tak samo moze jakbym poszla do innego lekarza to moze inny postawilby tez inna diagnoze?;/ bez sensu ... No i jak to myslisz zrobic ? Decydujesz sie na operacje? Ale masz racje podowiaduj sie jeszcze o ten hydrodebrider . Kurcze no normalnie jestem w szoku jeszcze i niewiem wogole ehh :\ 3maj sie moze operacja wcale nie bedzie potrzebna :*** A wogole jak Twoje sapomoczucie ? Jak uszy?
napisał/a: klaudia.m1989 2011-10-07 21:21
A wogole powiedzieli Ci przez co masz zatoki az w tak zlym stanie? To sie rozwinelo teraz przez te ponad 3 miesiace czy jak ? Kurcze no normalnie nie daj sie na ta operacje , moze da sie to jakoś inaczej zrobic !