Chirurgia palca, stopy, przedłużanie palca o 1-2 cm

napisał/a: magdaem2 2015-03-12 13:40
Wronka. napisal(a):
magdaem napisal(a):Witam
Dziewczyny jestem juz po operacji i z checia udziele pomocy jesli ktoras ma pytania! Dzieki forum dowiedzialam sie o szpitalu gdzie wykonywane sa tego typu operacje a odnosnie lekarza to juz tylko wykonalam tel i od razu zostalam umowiona na wizyte. Ostrzegam na dosc dlugi czas oczekiwania ja umowilam sie pod koniec wrzesnia, konsultacje mialam w grudniu i oczywiscie zarezerwowalam pierwszy wolny termin 12 styczen. W moim przypadku mam 3 palec za krotki z tym ze wylacznie u jednej stopy. Co do bólu nad ranem o 4.30 puscilo mnie troszke znieczulenie zaczelo owszem bolec ale nie az tak bardzo wzielam tabletki przeciwbolowe kore pszepisal lekarz i po pol godz bol zniknał dop teraz biore kolejne leki przeciwbólowe. Co do szpitala polecam Ortopedica to przede wszystkim świetni profesjonaliści szczegolnie mam na mysli dr Chomckiego super konkretny czlowiek naprawde dokladnie wszystko tlumaczy bywalo tak ze tak naprawde nie zdazylam zadac pytania bo mnie uprzedzał :), pielegniarki- najwaspanialsza opieka jaka dotychczas zaznałam bardzo mile, pomocne zreszta obsluga tez na najwyzszym poziomie! Dziewczyny jesli macie jakies watpliwosci to zupelnie niepotrzebnie!!! Jesli ktoras z was ma dodatkowe pytania prosze pisac z checia na nie odpowiem.. jiutro bede zmieniac opatrunek wiec zdjecie tez moge podeslac jak to wyglada...


i czy Ortopedica to to samo co Ortopedicum? Czy poszukiwanym przeze mnie lekarzem jest dr Chomicki?:D
Będę bardzo wdzięczna za pomoc.
Pozdrawiam!


Tak tak wszytsko sie zgadza szpital i lekarz tez :)
napisał/a: Pati2306 2015-03-14 13:34
Szpital Ortopedicum, dr Chomicki-Bindas, przyjmuje w środy w szpitalu ;)
napisał/a: Wronka. 2015-03-14 13:40
Tak, tak, już wszystko wiem i jestem umówiona:) dziękuję.
napisał/a: Pati2306 2015-05-09 14:30
No to ja już po wszystkim. Teraz tylko nogę trzeba ćwiczyć żeby przywrócić sprawność sprzed operacji. Polecam każdemu Kraków ;) trzymam za resztę dziewczyn kciuki i służę pomocą :)
napisał/a: ikonka10 2015-05-19 22:35
Pati2306 napisal(a):No to ja już po wszystkim. Teraz tylko nogę trzeba ćwiczyć żeby przywrócić sprawność sprzed operacji. Polecam każdemu Kraków ;) trzymam za resztę dziewczyn kciuki i służę pomocą :)


pochwal sie wynikami. zazdroszcze :)
napisał/a: ikonka10 2015-06-09 00:13
Każdy robi sobie palce, tylko nikt jakoś się za mocno nie chwali wynikami. proszę o zdjęcia, żeby zobaczyć wasze (wierzę, że zdumiewające) efekty a tu cisza calymi m-cami. jest tu ktoś? .....helooooł?
napisał/a: Pati2306 2015-06-09 15:36
Uważam, że żadna z nas nie musi chwalić się wynikami na forum. Pan doktor pokazuje na wizycie efekty, zdjęcia przed i po a nawet w trakcie. Szybciej dostaniesz zdjęcia na maila. Ja akurat nie mam Ci co wysłać, ponieważ zdjęć sprzed operacji nie mam bo po 1 nie chce po tym pamiątek, po 2 jeśli potrzebowałabym w jakimś celu to doktor ma je w dokumentacji.
napisał/a: Gocha_88 2015-06-10 12:27
kasia_153 napisal(a):jesli ktos chce zobaczyc zdjecia przed i po operacji to bardzo prosze o podanie maila
pozdrawiam :)


Witajcie, mam ten sam problem, zamierzam zrobić sobie tę operację. Dzięki temu forum moja nadzieja na normalność powróciła :O Dziewczyny, bardzo proszę o wysłanie mi efektów operacji (najlepiej zdjęcia przed i po) na maila: malgorzata.sobiecka@onet.eu

Będę baaaardzo wdzięczna, ponieważ z tego co tu przeczytałam, to opinie i zadowolenie z efektów są różne...

Pozdrawiam!
napisał/a: Gocha_88 2015-06-10 13:43
Pati2306 napisal(a):No to ja już po wszystkim. Teraz tylko nogę trzeba ćwiczyć żeby przywrócić sprawność sprzed operacji. Polecam każdemu Kraków ;) trzymam za resztę dziewczyn kciuki i służę pomocą :)


Dziewczyny, które miałyście operację - wiem, że dawno tu nikt nie zaglądał i że już dawno nie myślicie o tym szpecącym palcu sprzed operacji, ale błagam - odezwijcie się... Proszę, wyślijcie mi na maila: malgorzata.sobiecka@onet.eu zdjęcia palców przed i po zabiegu i napiszcie, ile to kosztowało.... Ja mam chory tylko jeden palec, ale domyslam się, że to nie była mała suma.... Napiszcie ile czasu nosiłyście "to coś" na stopie" i czy odzyskałyście pełną sprawność...bardzo lubię chodzic na szpilkach i boję się, że będę utykać... :(
napisał/a: justka2323 2015-06-10 17:00
Gocha_88 napisal(a):
kasia_153 napisal(a):jesli ktos chce zobaczyc zdjecia przed i po operacji to bardzo prosze o podanie maila
pozdrawiam :)


Witajcie, mam ten sam problem, zamierzam zrobić sobie tę operację. Dzięki temu forum moja nadzieja na normalność powróciła :O Dziewczyny, bardzo proszę o wysłanie mi efektów operacji (najlepiej zdjęcia przed i po) na maila: malgorzata.sobiecka@onet.eu

Będę baaaardzo wdzięczna, ponieważ z tego co tu przeczytałam, to opinie i zadowolenie z efektów są różne...

Pozdrawiam!



Witam,
Mam również ten sam problem. Bardzo proszę o zdjęcia na maila: justka2323@o2.pl i więcej informacji o cenie zabiegu a także kilku informacjach jak to wygląda. Jestem już umówiona na wizytę i chciałabym dowiedzieć się więcej od kogoś kto już jest po wszystkim i cieszy się swoją normalnością ;)
napisał/a: wikam2 2015-06-10 17:17
Hej :)

Dziewczyny na początku nie wiedziałam o co Wam w ogóle chodzi. Jak to problem mega, krótszy palec? O jaaa....to trzeba chyba nie mieć innych problemów.
Wszyscy się operują (takie stwierdzenie przeczytałam) pomyślałam - no pierwsze słyszę!

Ale!!! Poczytałam wczoraj, pooglądałam i już rozumiem.

Piszę tutaj aby ;
- powiedzieć, że trzymam za Was mocno kciuki! :))) życzę jak największej liczby odp i znośnej rekonwalescencji
- ...podbić temat aby jw. był widoczny i abyście otrzymywały odpowiedzi.

Trzymajcie się dzielnie! :)

i rozumiem Wasz pęd o lepszy byt stopkowy :)
napisał/a: Wronka. 2015-07-23 20:13
Hej dziewczyny!:)
Jestem juz po operacji (mija już 3 dzien!) i założyłam bloga opisującego cały proces po kolei. Jeśli szukacie informacji, zapraszam, może będę mogła pomóc.

http://brachymetatarsja.blog.pl/

Trzymajcie się i powodzenia.:)