chcialbym urosnac

napisał/a: kamiso 2011-05-16 18:13
Mam 16 lat i okolo 170cm wzrostu ( nie pamietam dokladnej liczby ) . Jestem juz rowny z moimi rodzicami moze troche wyzszy .Jestem chudy ważę około 57 kg a jestem bardzo duzo . Niestety pale papierosy ;/ alkohol czasem ale nie co tydzien .Mam pytanie czy jeszcze urosne ? Jestem prawie najniższy w klasie a koledzy sporo wyżsi nawet ci młodsi ,niektórzy . Chciałbym wiedziec co jesc aby urosnac ? Od miesiaca / dwóch codziennie łykam tran ,( dowiedzialem sie ze tez wspomaga wzrost kosci ) i wapno codziennie biore bo miałem złamana kość sródrecza .
napisał/a: wikam2 2011-05-16 18:50
Na pewno jeszcze urośniesz (nie zakończył się jeszcze etap wzrostu) to raz. A dwa - wejdź do działu endokrynologii i użyj wyszukiwarki (lewy róg nad tematami) - tam jest wiele info na ten temat.
Pozdrawiam.
napisał/a: kamiso 2011-05-16 21:44
A Przepraszam . Trudno tu juz dokoncze temat . Słyszalem o suplementach diety na wzrost ? Jak dokladnie te preparaty sie nazywaja nie zaszkodza mi ?
napisał/a: Cycatka 2011-05-21 17:38
Po pierwsze to wzrost 170 to nie jest wcale tak mało. Znam masę fajnych przystojniaków, którzy wcale nie mają po 2 metry.
Po drugie to masz jeszcze trochę czasu na rośnięcie i pewnie kilka centymetrów jeszcze urośniesz.
Po trzecie nie rozumiem czemu interesujesz się suplementami na wzrost i innymi tego typu bzdetami skoro palisz papierosy. Jeśli sam mówisz "niestety palę" to nie pal. Palenie wychodzi ostatnio z mody ;)
napisał/a: J.S.Malmsjo 2011-05-31 12:09
Wielki piłkarz Messi ma 169 cm wzrostu, a uwielbiają go miliony!
16 lat i 170 cm to przecież ok:) Dla spokoju sumienia lepiej przestać palić i przyjrzeć się temu, co jesz:)
Żadne syntetyczne specyfiki nie zastąpią witamin itp. w naturalnym pożywieniu:)
Pozdr.
napisał/a: J.S.Malmsjo 2011-05-31 12:10
Wielki piłkarz Messi ma 169 cm wzrostu, a uwielbiają go miliony!
16 lat i 170 cm to przecież ok:) Dla spokoju sumienia lepiej przestać palić i przyjrzeć się temu, co jesz:)
Żadne syntetyczne specyfiki nie zastąpią witamin itp. w naturalnym pożywieniu:)
Pozdr.