Chcę schudnąć a nie potrafię

djfafa
napisał/a: djfafa 2012-07-08 18:56
A dlaczego nie można smażyć na maśle?
napisał/a: OlgaSIWEK 2012-07-08 20:47
Od tłuszczu się tyje !!

P. S. Zapoznaj się z klasyfikacją tzw. INDEKS ŻYWIENIOWY, TJ. IŻ PRODUKTU. Będziesz miał wtedy pełny obraz jedzeniowy.
djfafa
napisał/a: djfafa 2012-07-09 06:18
Od tłuszczu się tyje? A ja myślałem że od nadmiaru kalorii, no zobacz, całe życie człowiek żył w błędzie :)))))
napisał/a: Klaudi23 2012-07-31 15:10
diana:) napisal(a):witam. mam 22lat. Ważę 61 kg przy wzroście 164cm. Najbardziej w mojej budowie denerwuje mnie brzuch i ogromne tzw, boczki.

Witam, zalogowałam siu specjalnie żeby pocieszyć autorkę pierwszego posta. Mam 23 lata i 1,6 wzrostu w waga ok 61kg to moje marzenie bo obecnie ważę ponad 80. Wiec mam i duży brzuch i boczki i grube nogi i tłuste ramiona. a ty na dobra sprawę nie masz się czym przejmować bo wg wskaźnika BMI to mieścisz się w normie.
Co do mnie to mam zamiar zacząć stosować dietę dukana liczę na jakieś efekty :(
(mam nadzieje ze tym razem wytrwam dużej niż tydzień) Trzymajcie za mnie kciuki.
napisał/a: Gracee 2012-08-01 20:38
Klaudi23 napisal(a):Witam, zalogowałam siu specjalnie żeby pocieszyć autorkę pierwszego posta. Mam 23 lata i 1,6 wzrostu w waga ok 61kg to moje marzenie bo obecnie ważę ponad 80. Wiec mam i duży brzuch i boczki i grube nogi i tłuste ramiona. a ty na dobra sprawę nie masz się czym przejmować bo wg wskaźnika BMI to mieścisz się w normie.
Co do mnie to mam zamiar zacząć stosować dietę dukana liczę na jakieś efekty :(
(mam nadzieje ze tym razem wytrwam dużej niż tydzień) Trzymajcie za mnie kciuki.

Ja stosowałam dietę dukana i osobiście jej nie polecam. Co prawda chudłam szybko i mimo do stosowania wszystkich wskazówek fazy III i IV to co schudłam to odrobiłam :( Podczas tej diety bolały mnie nerki, miałam zaparcia.
Najlepiej to jeść zrównoważone posiłki 5 razy dziennie + regularny wysiłek fizyczny to pomoże stracić na wadze. Nie ma efektów bez pracy - niestety.
Nie mniej jednak życzę powodzenia i osiągnięcia upragnionej wagi. Dziel się swoimi osiągnięciami.
napisał/a: Klaudi23 2012-08-02 07:08
Powiem szczerzę że jednak skusze się na tą dietę. zaryzykuje, bo nie mam czasu na ćwiczenia a mimo że jem 5 posiłków dziennie i są one raczej zróżnicowane to nie ma to wpływu na wagę. a chce skutecznej diety bo potrzebuje tego żeby dala jakiś rezultat.
napisał/a: Gracee 2012-08-02 08:48
Klaudi23 napisal(a):Powiem szczerzę że jednak skusze się na tą dietę. zaryzykuje, bo nie mam czasu na ćwiczenia a mimo że jem 5 posiłków dziennie i są one raczej zróżnicowane to nie ma to wpływu na wagę. a chce skutecznej diety bo potrzebuje tego żeby dala jakiś rezultat.

A stosowałaś wcześniej już jakieś diety?
napisał/a: Klaudi23 2012-08-03 22:46
Starałam się ale mam tak słomiany zapał że nic z tego nie wychodziło. Kiedyś próbowałam już dietę dukana ale tylko tydzień i schudłam 5kg ale w ciągu pół roku przytyłam znowu.
napisał/a: Gracee 2012-08-05 20:25
Klaudi23 napisal(a):Starałam się ale mam tak słomiany zapał że nic z tego nie wychodziło. Kiedyś próbowałam już dietę dukana ale tylko tydzień i schudłam 5kg ale w ciągu pół roku przytyłam znowu.

Jak jest u ciebie z tarczycą? Czasem jest tak, że niedoczynność tarczycy utrudnia utratę wagi. Hormony tarczycy regulują przemianę materii. Niedobór może mieć m.in. taki skutek, że mimo iż posiłki są niewielkie to waga stoi w miejscu.
napisał/a: Klaudi23 2012-08-07 07:12
Nie wiem co słychać u mojej tarczycy. ale zbadanie jej chodziło mi po głowie. Wizyta u lekarza już dawno mi się kłania
napisał/a: Gracee 2012-08-07 14:33
Klaudi23 napisal(a):Nie wiem co słychać u mojej tarczycy. ale zbadanie jej chodziło mi po głowie. Wizyta u lekarza już dawno mi się kłania

Może warto by ją zbadać? Bo jeśli jest coś nie tak to twoje odchudzanie pójdzie na marne. A zaczęłaś już dietę Dukana?
napisał/a: Klaudi23 2012-08-09 20:11
Tak, niby schudłam 4kg ale pewnie to utrata wody i im dalej będę się odchudzać tym wolniej będę tracić kilogramy. A potem będę musiała już zawsze się pilnować. Teraz się zbieram żeby zacząć ćwiczyć...