cera naczynkowa-skuteczny krem na zimę

napisał/a: anusia.mysz 2009-12-28 21:29
Mam cerę naczynkową w dodatku wrażliwą i suchą,jaki waszym zdaniem jest najlepszy i sprawdzony krem do cery naczynkowej na tę porę roku...
napisał/a: PomocnaO 2009-12-28 21:48
Dla cery naczynkowej w okresie zimy powinna Pani wybrać kremy wzbogacone o substancje wzmacniające, uszczelniające i obkurczające naczynka np. witaminę C, witaminę K, wyciąg z kasztanowca, arniki, czy miłorzębu japońskiego.
Polecam Iwostin seria Capillin krem na naczynka
napisał/a: halina53 2014-09-17 18:40
A mi polecono w zeszłym roku kremik Nutri Gold L'oreala, no i się sprawdził. Na lato nie polecam, bo za tłusty, ale na zimę jak najbardziej.Tej zimy też go będę używała.
napisał/a: salsa89 2014-09-30 20:12
Ja dosłałam wczoraj od lekarz Mirvaso, pierwszy raz widzę lek na cere naczynkową, który działa po kilku minutach. Do tej pory czegoś takiego nie widziałam, może delikatna poprawa po miesiącach leczenia ale tak nigdy. Jestem zaskoczona i bardzo zadowolona.
napisał/a: ~Anonymous 2014-10-02 20:53
Można również brać na co dzień suplement diety z rutyną i wit. C.
napisał/a: misssi 2014-12-30 21:34
Polecam krem z Biodermy: http://www.apteka-melissa.pl/apteka/produkt/358/bioderma-sensibio-rich-krem-lagodzacy-o-bogatej-konsystencji-do-skory-wrazliwej-40-ml.html. Redukuje zaczerwienienia, ładnie nawilża i zapobiega przesuszaniu skóry na mrozie. Jest godny polecenia.