cellulit

napisał/a: jarilitmanen 2012-09-06 19:18
beatka123 napisal(a):Czasami chciała bym być facetem, oni takich problemów nie mają ;(



no właśnie :)


______________________
napisał/a: tomto 2012-09-10 13:40
a znacie może jakiś salon kosmetyczny położony w warszawie w którym używany jest Cryo Max? dokładnie chodzi mi o takie coś http://www.szwedogroup.eu/kriolipoliza-p37.html
napisał/a: Seba85 2012-09-19 14:58
Mojej kobiecie na cellulit pomogły kremy. tu jest dosyć ciekawe zestawienie różnych produktów http://kremnacellulit.com.pl/. Szukajcie a znajdziecie dziewczyny!
napisał/a: Kreta 2012-09-19 22:59
Cześć! Z cellulitem walczy się na trzech frontach - ruch, dieta, kosmetyki (które są najmniej skuteczne), najważniejsze to jeść i pić dobrze, no i ćwiczyć. Mi zasadniczo zmniejszył się cellulit, kiedy całkowicie odstawiłam tłuste jedzenie, zaczęłam pić dużo wody, przestałam pić czarną herbatę i ograniczyłam kawę, zaczęłam pić yerba mate, DUŻO yerba mate, bo to po prostu oczyszcza organizm, przez co redukuje cellulit,no i oczywiście RUCH! Jak odstawiłam kiedyś basen na 2 miesiące, ten drań powrócił na uda, nie można ani na chwilę tracić czujności.

pozdro!

k
napisał/a: Senna12 2012-10-24 15:28
Ja mam pewną bardzo skuteczną, domową metodą, która pomaga mi walczyć z cellulitem na co dzień. Mianowicie wieczorem po kąpieli smaruję uda i pośladki balsamem antycellulitowym, po czym pakuję się pod wełnianą kołdrę i to taką z czystej, żywej owczej wełny. Kołdra mnie masuje całą noc, utrzymuje odpowiednią temperaturę mojego ciała i wspomaga krążenie-spalanie po nałożeniu balsamu. Skórka pomarańczowa jest u mnie praktycznie nie widoczna.
napisał/a: AnkaG 2012-11-08 11:11
Witam.Zacznę od tego że te pytanie zadawałam już na wielu forach typowo babskich.Mam problem z cellulitem.Walczę z nim już od paru lat stosowałam już wszystko kremy, masaże, balsamy.Odżywiam się zdrowo unikam soli, kawy,węglowodanów i wszystkiego co pobudza organizm do produkcji skórki.Wróciłam do zabaw z dzieciństwa czyli skakanka hula-hop a cellulit jak był tak jest.Dla mnie to już nie defekt kosmetyczny a choroba.W związku z tym mam do was pytanie czy ktoś z was wykonał testy DNA których wynik pozwala na skuteczne określenie diety i ustalenie indywidualnego programu ćwiczeń. Czy warto zrobić coś takiego czy jest to kolejna lipa.
napisał/a: trisz 2012-12-07 13:05
Słyszałam wiele dobrego o serii kosmetyków atycellulitowych marki Ziaja. Nie zdążyłam ich wprawdzie wypróbować na sobie, ale myślę, że się skuszę. Ważne są również odpowiednie ćwiczenia, masaż i dieta. We wszystkim trzeba być jednak skrupulatnym i stosować się do tych zasad regularnie.
napisał/a: Danuta123a 2012-12-07 13:32
klaudia01 napisal(a):Witam.Zacznę od tego że te pytanie zadawałam już na wielu forach typowo babskich.Mam problem z cellulitem.Walczę z nim już od paru lat stosowałam już wszystko kremy, masaże, balsamy.Odżywiam się zdrowo unikam soli, kawy,węglowodanów i wszystkiego co pobudza organizm do produkcji skórki.Wróciłam do zabaw z dzieciństwa czyli skakanka hula-hop a cellulit jak był tak jest.Dla mnie to już nie defekt kosmetyczny a choroba.W związku z tym mam do was pytanie czy ktoś z was wykonał testy DNA których wynik pozwala na skuteczne określenie diety i ustalenie indywidualnego programu ćwiczeń. Czy warto zrobić coś takiego czy jest to kolejna lipa.

Wiem, że odpowiem Ci troszkę dwuznacznie, ale tylko tak na chwilę obecną mogę tylko tak. Na temat cellulitu nakierowała mnie koleżanka, wiedząc, że tez mam z tym problem.Wszelkie informacje na ten temat znalazła na stronie www.biogenoma.com Zresztą ja też ją pozwoliłam sobie przestudiować. Nie wiem czy jest to jedyna strona w temacie, bo dalej nie szukałam. nie mniej informacje są bardzo interesujące. Koleżanka jest zdecydowana. Będzie robiła test w styczniu, wiadomo święta idą i wiadomo jak w takich okresach jest z kasą. A co do mnie, to postanowiłam poczekać z decyzją jak ona będzie już po teście i będzie wiadomo co i jak
napisał/a: ruruszka 2012-12-31 19:20
U mnie peeling kawowy działa cuda. Kawa ma działanie anty cellulitisowe, a ja do kawy dodaję olej rzepakowy, który jest bogaty w witaminę E, więc jednocześnie natłuszcza i ujędrnia skórę. Czasami dodaję też trochę miodu, który regeneruje zniszczony naskórek.
napisał/a: denicler 2013-01-01 03:22
jarilitmanen napisal(a):
beatka123 napisal(a):Czasami chciała bym być facetem, oni takich problemów nie mają ;(



no właśnie :)


______________________


Mają tylko się nimi nie przejmują

Czy ktoś próbował tego kremu revitol? mają 90 dniową gwarancję zwrotu pieniędzy i to mnie przekonuje, ale jednak on trochę kosztuje i zastanawiam się czy w niego zainwestować. Dodam, że jestem na diecie ułożonej przez dietetyki plus 3 razy w tygodniu chodzę na basen.
napisał/a: Magdalena4832 2013-07-09 16:05
Tabletki na cellulit - http://track.cellinea.pl/product/Cellinea/?uid=2484&sid=583&pid=122&bid=advandec
Złożyłem zamówienie i dostałem je na czas, a tabletki działają świetnie.
napisał/a: wikam2 2013-07-09 17:15
Za reklamę dziękujemy, jeszcze raz - ban.
I się ustosunkujemy ;) - tabletki jak i inne pic na wodę. Cena ok. 200zł, skład =zielonej herbatce. Dziękuję :P
Można zapoznać się też z opiniami (niespamerskimi) ;
http://cellulitis.info.pl/2011/11/12/cellinea-tabletki-na-cellulit-pod-lupa/