cellulit

napisał/a: EcoBlik 2013-10-08 15:45
W walce z cellulitem skutecznie pomaga popijanie naparu z liści mniszka lekarskiego. Wpływa on na regulację gospodarki wodnej, usuwa wszelkie obrzęki i nienaturalne zatrzymania wody w organizmie.
napisał/a: gwiezdna 2013-10-31 18:06
No ciekawe, ja już próbowałam przeróżnych sposobów, ale przymierzam się też do tabletek bo słyszałam od dziewczyn, że nawet szybko działają.
napisał/a: wikam2 2013-10-31 20:15
A jakie?
napisał/a: annannas 2014-01-08 11:00
oj cellulit jest zmorą wielu kobiet. chyba wszystkie które znam go mają. Niestety jest to powód do ich kompleksów, który ciężko ukryć, zwłaszcza latem. Możesz się go pozbyć na kilka sposobów, ale najbardziej skuteczna myślę, że będzie karboksyterapia. W lutym wybieram się na ten zabieg do kliniki Dr Urszuli Brumer, którą bardzo wychwalała moja koleżanka. Na nią zabieg podziałał bardzo dobrze, widziałam jej skórę przed i po, widać różnicę.
napisał/a: kasika12345 2014-01-08 14:45
Mam pytanie, czy takie tabletki na cellulit są bezpieczne dla organizmu? Jakie mogą być skutki uboczne?
napisał/a: Jadziab 2014-01-21 20:44
Witajcie,
Mam 23 lata i też walczę z tym paskudnym cellulitem do tej pory bezskutecznie, ale ostatnio odkryłam super bloga cellulitowo.pl to skarbnica wiedzy o cellulicie znajdziecie tam również wiele sposobów na walkę z nim. Ostatnio zainteresował mnie body wrapping, moja znajoma mi go poleciła. Postanowiłam spróbować i powiem wam jak narzazie jestem zadowolona Duży wybór kosmetyków do body wrappingu w przystępnej cenie znajdziecie na stronie http://naturica.pl/
Pozdrawiam i życzę powodzenia!!!