Candida w stolcu

napisał/a: Olej 2013-05-10 11:05
Witam
Powracam po dluzszym czasie.
Wczesniej bylem tu leczac gronkowca zlocistego w gardle i zatokach.
Po jako takim wyleczeniu przez antybiotyki,szczepionki,suplementy,operacje zatok nadal czuje sie ciagle zmeczony i oslabiony,mam klopoty ze spaniem,ciaglymi infekcjami,skora,bialym oblozonym jezykiem,przelewaniem w brzuchu,koncentracja.

Wykonalem badanie kalu ktore wykazalo wzrost obfity Candidy,wzrost skapy gronkowca ,zaburzona flore bakteryjna i niskie sIga.
Dietetyk poradzil diete bez weglowodanow na ktorej jestem od Pazdziernika,stracilem mase kilogramow,a i tak zawsze bylem chudy.
Bralem Citrosept kilkukrotnie po 2 tyg,Flukonazol dwa razy po dwa tygodnie,rozne probiotyki,L-glutamine,witamine D jako ze mam niedobor,witamine C,magnez i cynk.Rozne probiotyki o roznej sile az do 75 bilionow accidobacillus.
czasami bywalo lepiej ale nigdy nie czulem sie wyleczony i zawsze symptomy powracaja.

Chcialem zapytac czy ktos mial podobna historie ,zna moze inny sposob leczenia.
A takze czy wiecie cos o Instytucie Mikroekologii w Poznaniu i ich badaniu KyberStatus i lekach Symbio... ?
To nastepny krok o jakim mysle.

Dzieki za przeczytanie
krzysiek889
napisał/a: krzysiek889 2013-05-10 11:53
Witam
Na Candidę:
- Srebro koloidalne
- Ksylitol - cukier brzozowy - działa przeciwgrzybiczo. Pomaga w utrzymaniu prawidłowego pH krwi - przy Candida często dochodzi do zakwaszenia organizmu, ponieważ przy przemianie cukru - grzyby te wydzielają duże ilości dwutlenku węgla.
Na uregulowanie układu nerwowgo:
- Adaptogen PEAK(Wyciąg z różeńca górskiego, żeńszenia ashawagandha, shilajt) - sprawdzone działanie, byłem zadowolony jak za tą cenę.
- Amol
- Można spróbować również oddzielnej suplementacji Różeńcem Górskim w ilości do 800mg dziennie, Żeńszeń Indyjski do 1000mg.
Przed snem - magnez, w ciągu dnia Potas - jeżeli pojawiają się skurcze mięśni i nadmierne zmęczenie.

Pozdrawiam