Candida Albicans - Candex skutki uboczne

napisał/a: costam1 2014-12-27 19:46
Witam

O 4 dni przyjmuje suplement diety Candex i wyczytalem ze po tym specyfiku nie ma skutkow ubocznych lecz u mnie wystepuje dosc silne zmeczne, zmecznie nog (uczucie slaby kolan) i bol glowy choc bolem tego nazwac nie mozna do konca.. To normalne przy candexie ?

W lipcu z wymazu wyszlo ze mam candide i "podleczylem" sie lekko sama dieta bez cukrowa, caly wrzesnien bylem na diecie i czulem sie bardzo dobrze i gdy zaprzestalem stosowac diete i przez caly pazdziernik i listopad mialem spokoj i w grudniu nastapil nawrot i stwierdzilem ze tym razem Kupie Candex i zastosuje diete.

Oprocz Candexu spozywam Colon C + probiotyki + Witaminy.
djfafa
napisał/a: djfafa 2014-12-29 12:31
Candex ma bardzo dobre opinie. Raczej wszyscy bardzo sobie go chwalą. O takich skutkach ubocznych nie słyszałem, ale wiesz na każdego działa inaczej. Może spróbuj odstawić na 2-3 dni i zobaczysz czy objawy nie miną.
napisał/a: agneswwa 2014-12-29 13:20
Jeżeli masz takie problemy to znaczy ze grzyb gnije i obumiera, wytwarza mnóstwo toksyn, które mogą się dostawać do krwi, przez co bóle głowy itp. Jeżeli robiłeś wymaz z jamy ustnej to znaczy ze już masz kandydozę ogólnoustrojową czyli poszło w krew i rozlazło się po organizmie. Ja z tym gównem walczę dość długo..... Od wigilii mam ta narośl na języku koloru ciemno-grafitowego. Nie wiem czy to od wina wytrawnego, czy prawie żadnego cukru nie spożywałem lub może po cordysolu to hmm.
napisał/a: costam1 2014-12-30 14:05
Objawy narazie ustapily, wiem ze teraz bede musial trzymac diete minimum rok,@niezalogowany wiem ze to straszne cholerstwo w sierpniu nie mialem nawet sily wstac lozka, dobry msc chodzilem z goraczka 38,5 czulem sie naprawde fatalnie, mialem naprawde sporo bialego nalotu w gardle, przyjmowalem nystatyne a pozniej fluconazol ale nie dawalo to zadnego efektu. Ale z tego co zauwazylem napawde pomaga sok z grejpfruta ale swiezy nie taki z kartonika ;))
napisał/a: agneswwa 2014-12-30 16:02
czyli potwierdza sie ta moja teoria co do napojow wytrawnych ktore absorbuja cukry i przez to nie moze sie ta gnida odzywiac i gnije
napisał/a: costam1 2014-12-30 18:21
Jak najbardziej, sok grejpfruta robi robote ;)