Candida a kreatyna

napisał/a: michna21 2012-08-23 15:23
Witam, chciałbym zapytać czy po kilku miesiącach diety i leczenie candidy (zanik objawów) można zacząć stosować kreatynę? Mam tu na myśli czyste formy kreatyny takie jak monohydrat i jabłczan bez dodatków chemii.
krzysiek889
napisał/a: krzysiek889 2012-08-23 15:59
W Jabłczan nie baw się przy Candidzie.
Monohydrat możesz włączyć, to nie steryd a naturalny związek organiczny powstający podczas pracy mięśni szkieletowych.
Najlepiej jakbyś kupił chelat kreatynowy który zwiększy przyswajalność i ograniczy reakcję kataboliczną do kreatyniny.
Stosowałem kiedyś z krealkalyn - tylko tą orginalną z firmy FA i różnica między monohydratem była bardzo duża, szczególnie w jakości mięśni ponieważ nie było efektu woluminizacji komórek mięśniowych(gromadzenia się wody).
Musisz zwrócić uwagę czy np. nie masz bóli brzucha gdy bierzesz na czczo kreatynę, ja zawsze robię to w ciągu dnia gdy mam już obudzony organizm - ładuję 5g kreatyny + 10g cukru+Magnez, cynk, wapń.
Czekam około 30 minut i dopiero spożywam posiłek, wszystko po to aby nie nastąpił rozpad kreatyny do kreatyniny.
Jak chcesz zbudować masę to nie kombinuj bo więcej nabawisz się problemów niż korzyści ze zdrowiem.
Powoli do przodu i podstawa to dieta.
napisał/a: luki211 2016-05-17 13:09
Ja stosuję już kilka dni kreatyne i widzę, że mi się pić chce troche więcej czy to normalne? Stosuje monohydrat pół godziny Przed/po posiłku popijając szklanka wody. Też mi kiedyś wychodziła candida, najwyżej jak będziesz coś nie tak, to odstawie .