CANDIDA A CITROGREPT?

napisał/a: magdaaq 2011-11-19 12:17
WITAM MAM PYTANIE PONIEWAZ U DZIECKA ZOSTALA Z TESTOW WYKRYTA CANDIDA ALBICANS. BYLO TO 3 LATA TEMU. DZIECKO OBECNIE MA 3LATA 7MIESIECY. ALERGOLOG ZALECILA WOWCZAS CITROSEPT DZIS TO CITROGREPT ZE WZGL WYCOFANIE POPRZEDNIEGO Z RYNKU FARMACEUTYCZNEGO. I TERAZ PYTANIE CZY MOGE NADAL PODAWAC TEN SUPLEMENT DIETY?WIEM ZE NIE JEST ON WSKAZANIEM DO PODAWANIA DLA TAKICH MALUCHOW CHOC KRZYWDY MU NIE ZROBIL BIORAC POD UWAGE FAKT ZE MA DZIALANIE ANTYGRZYBICZE. PROSZE MI ODP W JAKIEJ DAWCE POWINNAM PODAWAC TEN LEK. POZDRAWIAM
napisał/a: millo1 2011-11-20 11:22
ja ten środek przyjmowałam przy problemach z grzybicą pochwy. warto jeszcze podawać dziecku probiotyki (ja wspomagam się lacibios femina dla kobiet, dla dzieci są takie fajne rozpuszczalne lub w płynie). takiemu maluchowi chyba się citrogrept podaje 2 x po 10 kropli zmieszanie z sokiem owocowym lub np. tym probiotykiem w płynie, ale lepiej poradzić się pediatry.
napisał/a: magdaaq 2011-11-20 20:05
Dziekuje za odpowiedz. Upewnilam sie poniewaz wlasnie podaje dziecku 20 kropli dziennie do soku. Podaje rowniez dodatkowo dicoflor plus linex junior(2 probiotyki ze wzgl na infekcje zwiazane z pojsciem do przedszkola) takze dodatkowo chronie organizm poniewaz infekcje niestety lacza sie z podawaniem lekow a czasem antyb:/ pediatra nie ma zdania na temat citroseptu twierdzac ze nie slyszal o metodach "zakwaszania" ale alergolog jak najbardziej zalecala. Pozdrawiam