Candia Albicans

napisał/a: poleczka2006 2006-11-04 12:07
Od wielu lat cierpię na bóle brzucha, wzdecia.Czasami mój brzuch robi się jak 6miesieczna, ciaza.Wtedy bardzo mnie boli, bolą mnie tez stawy w szczególności stawy biodrowe oraz lewa pachwina.Już sama nie wiem, co mam jeść, ponieważ na stawach robią się skazy i po kwaśnych posiłkach stawy biodrowe zaczynają mnie piec i szczypać, co uniemożliwia mi poruszanie się.Mowiono, że może być to uczulenie na gluten zaznaczam też, że w posiewie na kał wykryto u mnie Candida albicans bardzo liczna.Bardzo często mam plamice na skórze nóg oraz 4lata temu podejrzewano u mnie skazę krwotoczna na tle alergicznym. W jelitach czuje cały czas fermentacje(tzn. tj. wrzucono mi tabletkę musującą do jelit).Już sama nie wiem, od czego to mam. Jest mi bardzo cieżko, bo nikt nie potrafi mi pomoc. Z reguły mam zaparcia. Mam tez zmiany w kościach, obecnie od 9 mies. nie mogę się częściowo poruszać, tzn. nie chodzę od owej ilości miesiecy. Mam sztywność stawu lewego, pomaga mi lek Olfen,lecz na krótko. Chce zaznaczyć ze 2 razy miałam robioną kolonoskopie i w jelicie grubym wszystko jest ponoć dobrze. Martwi mnie to bradzo, ponieważ nie mogę chodzic. Jestem więźniem we własnym mieszkaniu. Zmiany w kościach są od 1999r., co zauważono to od czaszki po zrobieniu TK w tej chwili zmiany są w kręgosłupie, miednicy(lewej i prawej)w zebrze zmiany nie wychodzą po za kość mieszczą się w jej obrębie tylko kość jest rozdęta i nie ulęgają zmian przez tyle lat. Mówiono mi, że mogą to być przezuty, ponieważ 10 laty temu amputowano mi pierś, ale zaznaczam, że bóle kości czaszki miałam wiele lat przed operacja piersi, miałam robione zdjęcie RTG, lecz wówczas mówiono mi, że to nic nie jest groźnego, a bóle to migrena. Nawet leczono mnie w kierunku przerzutu do kości, lecz to nie daje żadnej poprawy, wręcz odwrotnie. Chodziłam od lekarza do lekarza przez tyle lat zdania są podzielone,lekarze o nie specjalizacji onkologicznej mówią,ze nie są to przezuty, bo nie możliwe jest to, że osoba z przerzutami żyje tyle lat i czuje się dobrze poza bólami jelit, stawów, wysiewów na nogach, obecnie częściowo się nie poruszam
,ponieważ bolą mnie stawy są sztywne i boli mnie bardzo pachwina. Dodam, że po każdym kwaśnym posiłku bardzo źle się czuje i mam wrażenie, że paraliżuje mi stawy biodrowe .Boli mnie bardzo często pięta oraz stawy w nadgarstku, staw w uchu. Mam 46 lat. BLAGAM O POMOC! Osoby, które były by mi w stanie powiedzieć, na co choruje i jak mam się leczyć,by pomogły mi wyjść z tej strasznej choroby bym mogła chodzić i cieszyć się życiem jak inni, proszę Was bardzo POMÓŻCIE MI! poleczka2006@wp.pl
napisał/a: Peter 2006-11-06 13:01
Witam!
Koniecznie musisz pozbyć się z organizmu Candia Albicans. To on powoduje wzdęcia jelit i być może jego toksyny powodują takie objawy. Obecnie są b. dobre środki p/grzybicze np. KETOKONAZOL (ale jest na receptę i musi wypisać lekarz). Musisz bezwzględnie zmienić dietę,bardzo ograniczyć węglowodany (jasne pieczywo, zero cukru, makaronu i innych słodyczy), a jeść żytni chleb i białe mięso oraz warzywa. Owoce też nie (jedynie możesz jeść grejfruty, mają działanie p/grzybicze) Koniecznie kup w aptece Trillac, Lakcid lub inny preparat zawierający bakterie acidofilne. Polecam też dla odkwaszenia organizmu preparat BASICA (pytaj w aptece). Jeszcze raz podkreślam, że w Twoim przypadku JEST KONIECZNE leczenie przeciwgrzybicze. I po tym leczeniu ponowny posiew kału w tym kierunku C. albicans(dla sprawdzenia). Pozdrawiam. Tą wiadomość również przesłałem na Twój e-mail.