Całkowity brak porannego wzwodu.

napisał/a: Mateo 2015-03-02 19:53
Witam. am 35 lat i odkąd pamiętam nigdy nie miałem porannego wzwodu, długo nie wiedziałem nawet, że coś takiego jest normą. Generalnie erekcja nigdy nie pojawia się samoczynnie, zawsze wymaga bardzo długiej stymulacji a i tak jest krótka i niepełna. Podczas seksu miałem zawsze bardzo słabe doznania (w prezerwatywie i bez). Niepokoi mnie także bardzo długi okres refrakcji, który odkąd pamiętam zawsze był bardzo długi średnio min. 4-5 godzin. Nie piję, nie palę, odżywiam się zdrowo. Co może być przyczyną takiego stanu?
napisał/a: Konstans 2015-03-02 20:23
Hej,
przeżyłes już tyle lat, jesteś w kwiecie wieku i dopiero teraz zacząłeś szukac pomocy?
Dopiero teraz Ci to przeszkadza? Dlaczego teraz?
Byłeś z tym u lekarza?
Sądzę, ze nie ale powinieneś, by skierował Cie na badania hormonalne.Powienieś wiedzieć jaki jest ich poziom.
Nie przeżyłeś żadnej traumy, która mogła wpłynąć na to zaburzenie?
Spokojnie, najpierw wykonaj podstawowe i hormonalne badania a potem sie pomysli :)
Może też wizyta u seksuologa?
A jak wyglądają Twoje relacje z kobietami? Masz stałą partnerkę? Zazwyczaj sam sie zaspokajasz czy w większości dzieje sie to przy udziale kobiety?
Bo jak wiesz, to ma znaczenie.
Pozdrawiam :)
napisał/a: Mateo 2015-03-03 20:03
Dzięki za odpowiedź. Nie przypominam sobie traumy mogącej być przyczyną. Dlaczego dopiero teraz mi to przeszkadza? Do końca sam nie wiem, pewnie dlatego, że z kobietami sypiam bardzo rzadko. Ostatnio problem narasta (nie tylko te wymienione). Moje objawy przypominają niski wolny testosteron. Do tej pory lekarze (psychologowie i psychiatrzy) doszukiwali się problemu w psychice. Przepisali mi lekarstwa na potencję podobne do Viagry, które na pewien czas poprawiły sytuację. Teraz widuje się z kobietą i obawiam się że znów będzie klapa. Co, jeśli mam zbyt niskie uwrażliwienie penisa, wadliwe ukrwienie? Czy w przypadku niskiego testosteronu i jednocześnie wysokiej oksytocyny można coś poradzić?
napisał/a: malinka0077 2015-03-16 17:47
A bierzesz jakieś farmaceutyki? Mój mąż ma czasami podobnie - że potrzebuje bardzo długiej symulacji aby osiągnąć pełną erekcję. A jest w podobnym wieku do Ciebie. Więc to chyba normal.
napisał/a: jan.k 2015-03-17 13:29
Czy ja wiem czy norma? Rozumiem, gdyby był po 60 r.ż. ale w wieku lat?
Tak mi przynajmniej powiedział specjalista do którego zgłosiłem się z bardzo podobnym problemem. Niestety ze względów zdrowotnych nie mogłem zażywać sildenafil-u. Przypisał mi za to Goman - jest to środek składający się z naturalnych składników. Trzeba go zażyć na około 1-2 godzin przed zbliżeniem, erekcja jest wtedy znacznie silniejsza.
napisał/a: malinka0077 2015-03-18 16:57
A skąd o nim wiesz? Zażywasz go? Masz z nim jakieś doświadczeie? Gdzie można go kupić? W aptece?
napisał/a: jan.k 2015-03-19 17:33
No znam go z własnego doświadczenia oczywiście. Kupuje takie rzeczy od jakiegoś czasu, niestety. Koszt 5 tabletek to niecałe 100 zł (precyzyjniej ujmując 4 tabletki plus 1 gratis - tak przynajmniej jest w tym miejscu w którym kupuje). Cóż, niech przetestuje. Też kiedyś miałem swój pierwszy raz.
napisał/a: malinka0077 2015-03-23 16:50
Czy to jest to: www.ceneo.pl/33079018 ?? W sumie nie jest to tanie.
napisał/a: buzek 2015-03-24 09:14
Mój mąż brał swego czasu Goman. Tak więc mogę napisać wprawdzie nie ze swojego doświadczenia ale z doświadczenia mojego męża,że środek jest skuteczny i akurat u niego dał dobre efekty.
Problemy zaczęly się po 30 roku życia, stres ,zmiana pracy czyli norma. Penis przestał stawiac. Na początku winiłam siebie, potem zgłosilismy sie do seksuologa, który uświadomił nam,że naprawdę wiele osob się z tym zmaga. Oraz polecił ten właśnie środek.
napisał/a: Mateo 2015-03-25 18:37
Nie biorę od dłuższego czasu żadnych leków, staram się za to regularnie uprawiać sport. Nie chodzi nawet o wiek, tylko o to, że ja w zasadzie nigdy nie miałem wzwodu rano, nawet jako nastolatek. To chyba nie jest norma.
napisał/a: pitervega 2015-03-28 09:55
Wspomagacz to rozwiązanie dla Ciebie, weili dobry wzwód robi 15 minut przed stosunkiem, a i ochota jest większa.
napisał/a: Hanson 2019-03-14 23:50
Czy udało Ci się poradzić z problemem?