brzydki zapach z ust a zoladek

napisał/a: blackmist 2008-09-03 18:11
Witam! Mam 26 lat i problem z nieswiezym oddechem. Do niedawna wydawalo mi sie ze jest to zwiazane z tym, ze krwawia mi dziasla, i prawie na pewno to ma ze soba jakis zwiazek, tyle ze z problemem krwawiacych dziasel zglosilam sie do stomatologa, ktory wyczyscil zarowno dziasla jaki zeby ( zeby rowniez zaleczyl), oraz polecil preparaty do higieny jamy ustnej, ktorych uzywam. Nieswiezy oddech zelzal ale nie znikl zupelnie. Zastanawiam sie czy przypadkiem nie mam jakies choroby ukladu pokarmowego (mam wrazliwy zoladek, ktory nie toleruje alkoholu ani ostrych potraw), zaburzen flory bakteryjnej albo czegos podobnego.
Bardzo prosze o rade gdzie sie udac , jakie badania wykonac i jesli to mozliwe podpowiedz co moze mi dolegac.
Z gory dziekuje.
djfafa
napisał/a: djfafa 2008-09-06 14:37
Może to być reflux lub choroby zatok, poczytaj o objawach i zobacz czy nie masz czegoś podobnego.
napisał/a: blackmist 2008-09-08 16:06
dziekuje za odpowiedz. Poczytalam sobie o refluksie i chorobach zatok ale nie za bardzo widze u siebie objawy, ktoregos z nich... bylam u lekarza (w UK niestety) i ten poradzil mi zdrowo sie odrzywiac, zarzywac gaviskon i plukac usta listerine... coz moge wiecej rzec , nie pozostaje mi nic innego jak kupic bilet do Polski i poszukac dobrego lekarza. Pozdrawiam