Brzydki zapach z nosa

napisał/a: andbor 2014-10-22 17:57
tak jak napisałem, stosowałem w innym celu. A czy i na to miało pozytywny wpływ? ??? w każdym bądź razie antybiotyki zadziałały.
napisał/a: robotnica 2014-10-25 14:23
Cześć, mam taki sam problem jak Wy i pojawił się po operacji prostowania przegrody... Dzisiaj jadę do lekarza, dowiem się skąd ten zapach...
napisał/a: robert2642 2014-10-25 20:21
zaraz rok minie jak mam spokój z tym smrodem i dziwie sie ze nikt z tych 5 stron tego tematu nic nie napisał czy mu pomógł mój antybiotyk amoksiklav czy kolegi dalacin...wkurza mnie to bo nie dostalismy potwierdzenia od innych czy to faktycznie złoty środek....ja wiem ze tak, i to na 100%, ale nowi co sie przewijają szukając ratunku omijają te "kolejne wskazówki" i szukają dalej...
napisał/a: andbor 2014-10-26 09:05
no ja kolego napisałem
napisał/a: robert2642 2014-10-26 21:46
no ja o nas mówie...nikomu nasze antybiotyki nie pomogly? watpie...
napisał/a: shreku 2014-11-10 10:37
Witam wszystkich borykajacych sie z tym problemem. Czy znalazl juz ktos zloty srodek na pozbycie sie tego czegos ?

Robert2642 kontaktowalem sie z lekarzem o ktorym wspomniales i z przykroscia musze stwierdzic ze marny rezultat ale nie poddaje sie i szukam dalej ;)

Zycze milego dnia ;)
napisał/a: andbor 2014-11-10 12:00
Ja mam jak na razie z tym spokój
napisał/a: robert2642 2014-11-10 19:50
GINGERHEBAN co ty gadasz wogole?? ten lekarz jako JEDYNY załatwił sprawe w dwa dni antybiotykiem z którym przez nieco ponad rok nie dali sobie rady inni "specjalisci". brałes wogole antybiotyk? jaki?? smród z nosa to ropa w zatoce....tylko antybiotyk
napisał/a: shreku 2014-11-12 17:30
Witaj Robert2642, milo ze jeszcze tutaj zagladasz i ze starasz sie pomagac takim osoba jak ja.
Trudno jest mi okresic jakie antybiotyki przyjmowalem przez ostatnie lata bo bylo ich calkiem sporo i byc moze dlatego tez antybiotyk ktory pomogl Tobie nie dziala na mnie ale to sa tylko moje przypuszczenia.

Nie skreslam lekarza tylko przez to ze pierwszy lek nie dziala a ogolnie zadalem pytanie bo myslalem ze moze ktos jeszcze ma jakies pomysly.

Milego ;)
napisał/a: robert2642 2014-11-12 19:42
wez mój antybiotyk co pisałem wyżej....jezeli masz smród z nosa tak jak ja że kilka razy dziennie pojawiał sie nagle i intensywnie to to własnie ropa i ten antybiotyk zdziałał cuda, jak mój nie pomoże to wez ten andbora. proponuje ci moj najpierw bo miałem to ponad rok i juz myslalem ze bede miał jakies nieodwracalne zmiany w zatokach ale jednak pomógł bo byc moze jest silny na tyle na ile trzeba. powodzenia
napisał/a: eustachyy 2015-01-02 14:52
Panie Markoks

Czy mógłbym prosić o podanie przepisu przy użyciu srebra koloidalnego? Z góry dziękuję i pozdrawiam.
napisał/a: kolejnyzproblemem 2015-03-11 23:45
Czytam z wypiekami na policzkach. Zaczne po kolei stosowac Wasze metody. Mam problem gula w gardle. Po przelknieciu czuje smierdzaca won.