Brodawka na wardze sromowej? Hpv ujemny

napisał/a: AniaWadol 2014-11-21 16:30
Witam. Wczoraj podczas kąpieli zauważyłam brodawke na wardze sromowej większej. Bardziej wg mnie przypomina to taki kawałek skorki który odstaje, w kolorze wargi sromowej. Jestem pól roku po porodzie, w ciąży miałam robione badanie w kierunku HPV - wyszło ujemne. Jestem mężatka wiec zarazić się raczej nie zarazilam od męża. Cytologia - II. + nadzerka i lekki stan zapalny. Ma ktoś pomysł co to może być? Czy któraś z Was ma może cos podobnego?
napisał/a: falco 2014-11-21 17:43
W kwestii HPV zwrócę tylko uwagę, iż z tego co kojarzę testy wykrywają tylko kilka (tych najbardziej zjadliwych) z ponad stu serotypów wirusa. Tak więc nie dają one 100% pewności dotyczącej braku HPV.
napisał/a: ~Anonymous 2014-11-24 16:23
AniaWadol napisal(a):Witam. Wczoraj podczas kąpieli zauważyłam brodawke na wardze sromowej większej. Bardziej wg mnie przypomina to taki kawałek skorki który odstaje, w kolorze wargi sromowej. Jestem pól roku po porodzie, w ciąży miałam robione badanie w kierunku HPV - wyszło ujemne. Jestem mężatka wiec zarazić się raczej nie zarazilam od męża. Cytologia - II. + nadzerka i lekki stan zapalny. Ma ktoś pomysł co to może być? Czy któraś z Was ma może cos podobnego?

czy ta zmiana Cię nie boli? nie odczuwasz żadnych dolegliwości w tym miejscu?