Brodawka myrmecia

napisał/a: magik1714 2013-02-15 13:13
Witam.

Jak powyżej w temacie mam brodawke myrmecia.

Brodawka ma około 2 miesięcy . . . Nie leczyłem Jej jeszcze ponieważ lekarz dopiero po 2 miesiącach (3 wizytach) stwierdził że to brodawka (a ja stwierdziłem odmianę "myrmecia" po tym jak bardzo boli i wyglądzie"). Problem polega na tym iż brodawka znajduje się na pięcie i uniemożliwia mi chodzenie. . .

Mam kilka pytań:

1. Jaki czas zajmuje leczenie takiego przypadku ? Lekarz mówił że może potrwać od 3 miesięcy do 2 lat.

2. Skoro mam ową brodawkę, nie mogę pracować . . . Aktualnie zamieszkuję Anglię. Czy jestem w stanie uzyskać z tego względu jakiś papier o niemożliwości pracy ? Wiem że to może wydać się śmieszne ale na prawdę nie mogę chodzić na dłuższe dystansy a tym bardziej w szybszym tempie, chciałbym pójść do pracy lecz nie mogę. Jeśli rzeczywiście leczenie takiej brodawki ma trwać powyżej 3 miesięcy do dwóch lat . . . Mogę liczyć na jakieś zwolnienie lekarskie ?
napisał/a: piotrosiama 2013-02-15 13:24
Co Ci lekarz zaproponował : wymrażanie, wypalanie, łyżeczkowanie ?
Nie da się precyzyjnie określić jak szybko pozbędziesz się tej dolegliwości zależy od tego jak głęboko "wrosła".
napisał/a: magik1714 2013-02-15 13:33
Byłem u Angielskiego lekarza i nie wiem wszystkiego w stu procentach.

Wiem że zaproponował mi cryotherapy - krioterapia.

I bym zakupił w aptece Bazoolcc - mówił ma to bazuka.

Mówił gdzie mogłem złapać tego wirusa, że choruje na to sporo dzieci i młodzieży oraz bym przygotował się na długi proces leczenia, bo nie mają na to niezawodnego sposobu, i zwykle albo odmrażają (i może to być nawet kilkanaście wizyt) lub ludzie sami leczą się tą bazuką.

I że u mnie może to być bardzo bolesne bo jestem z zagranicy i to pierwszy raz (a tubylcy są przyzwyczajeni) więc organizm nie jest przygotowany czy coś takiego.



Jeśli chodzi o to jak daleko wrosło to mi się wydaje że głęboko bo czuje jakby wlazł mi jakiś kawałek metalu w piętę . . .
napisał/a: piotrosiama 2013-02-15 13:42
Czyli czeka Cię wymrażanie - jeśli tkwi głęboko to będzie kilka wizyt. Naprawdę trudno określić jak długo potrwa leczenie - sprawa dość indywidualna.
napisał/a: magik1714 2013-02-15 13:47
Mniej więcej, średnia arytmetyczna ? meisiąc, 6 miesięcy, rok ? Nie wiem na co mam się przygotować. . .

I jeszcze czy:

Jest możliwość otrzymania zwolnienia lekarskiego na taką przypadłość ?

Nie mogę siedzieć w domu bez dochodów kilka miesięcy . . .
napisał/a: piotrosiama 2013-02-15 13:50
Powinieneś temu lekarzowi uświadomić jaki rodzaj pracy wykonujesz, nie orientuję się w tamtejszych realiach.
napisał/a: magik1714 2013-02-15 14:07
Okey, dzięki za pomoc.