Brązowe plamienie zamiast okresu

napisał/a: ~Anonymous 2013-05-15 11:30
Witam,
Powinnam dostać okresu 9 maja (6 dni temu) W okolicach 1 maja dostała brązowego plamienia, trwało to około 5 dni ( tak jak i okres), przez pierwszy dzień miała uciążliwe bóle pleców i brzucha. Wydaje mi się, że pierwszego dnia miała odrobinę krwi przy plamieniu. Od 3 miesięcy biorę tabletki "luteina". Moje pytanie czy to brązowe plamienie mogło być zamiast okresu?

Pozdrawiam.
napisał/a: AgnieszkaDRO 2013-05-15 12:35
a może miałaś ostatnio jakieś zabiegi, operacje?
napisał/a: ~Anonymous 2013-05-15 13:29
Żadnych zabiegów nie miałam. Jedyna zmiana to wyjazd w kwietniu do Niemiec na kilka miesięcy,choć juz w Niemczech miałam okres w normalnym terminie.
napisał/a: AgnieszkaDRO 2013-05-15 13:42
Jedyne co przychodzi mi do głowy to ciąża, brązowe plamienie często pojawia się gdy zagnieżdża się zarodek, a jeśli nie to to możliwe że to wina stresu i za pare dni okres powinien sie pojawić
napisał/a: ~Anonymous 2013-05-15 13:50
I tutaj pojawia sie problem ponieważ nie współżyłam z chłopakiem od okresu do dnia poprzedzającego plamienie. Chyba, ze zostala zapłodniona jeszcze we wcześniejszym cyklu. Jaka jest szansa, że mimo prawidłowego okresu bylam zaplodniona. Po jakim czasie od zaplodnienia pojawiają sie takie plamienia?
napisał/a: Gracee 2013-05-17 09:30
Miałaś badane hormony np. tarczycy, progesteron i inne? Zaburzenia związane z progesteronem mogą powodować zanik miesiączki, że trzeba ją wywoływać, jak również ma wpływ na występowanie plamień.
Z jakich przyczyn od 3 m-cy przyjmujesz luteinę?
napisał/a: wikam2 2013-05-17 21:47
Dokładnie jak Grace - skąd luteina? Co się dzieje?