brązowe plamienie po odstawieniu leku cyprest

napisał/a: marta198833 2013-11-04 15:27
Witam mam taki problem zwiazany z odstawieniem leku Cyprest .Dostałam go z powodu wykrycia torbieli na prawym jajniku ...Tabletki brałam przez 3 miesiące 9teraz od miesiaca już ich nie stosuje ).Jednak tydzień po odstawieniu i po właściwej miesiaczce ktora trwała 4 dni zamiast 5 jak za zwyczaj dostalam kolejną , która trwala 2 dni i była brazowa...Na domiar złego po tygodniu zaczęła pojawiac sie brazowa gesta wydzielina i trwa to już 8 dzień ..nie wiem co dalej robić
napisał/a: Gracee 2013-11-04 21:23
Po odstawieniu antykoncepcji ,nawet przez krótki czas, u niektórych kobiet potrzeba czasu aby organizm wrócił do normy. Brązowa wydzielina może świadczyć o tym, że organizm wraca do normy.Jeśli sytuacja będzie się powtarzała to udaj się do ginekologa.
napisał/a: marta198833 2013-11-05 08:53
z TYM , ŻE JUZ OD OKOLO 2 LAT BORYKAM SIĘ Z TORBIELĄ I NIGDY WCZESNIEJ NIE MIAŁAM TAKICH SYTUACJI PO ODSTAWIENIU LEKU....W DODATKU OSTATNI LEKARZ (JUŻ TRZECI W CIĄGU ROKU) WYKRYŁ NADZERKE .. DO TEGO BOJE SIĘ CO Z CIĄŻĄ W TAKIM PRZYPADKU .
napisał/a: Gracee 2013-11-05 17:09
Jeśli masz nadżerkę to może ona krwawić. Sama nadżerka nie jest powodem utrudniającym zajście w ciąże. Możesz mieć zaburzenia hormonalne i stąd taki obrót sprawy.