Brązowe plamienia

napisał/a: Aniołek9320 2014-06-02 13:44
Witam serdecznie.
Mój problem wygląda następująco :

W 19 dc (16.05) dostałam brązowego plamienia, które nie było intensywne, trwało 6 dni. Potem ustało, po czym w 33 dc ponownie dostałam plamień (30.05), trwa już czwarty dzień, wygląda identycznie, jak to z 19 dc. Stosunek odbywałam 9.05 i 23.05. Przez to, czego 'naczytałam się w sieci' początkowo myślałam, że to plamienie w 19 dc może być wynikiem zagnieżdżania się ew. zarodka, więc właśnie w 33 dc wykonałam test ciążowy (negatywny), po czym po kilu godzinach pojawiło się znowu identyczne plamienie, choć miałam nadzieję, że będzie to planowa miesiączka. Poza tym, chyba w czasie ew. ciąży/implantacji plamienie nie trwa 6 dni, po czym po tygodniu pojawia się znowu? Stosunki były z zabezpieczeniem ( które jednak czasem może zawieść, wiadomo ; ) )
Niedawno została wykryta u mnie jaskra, zaczęłam stosować krople do oczu Azopt, jednak po nich występowało intensywne krwawienie z nosa, przez co lek został zmieniny na Cosopt. Zastanawiam się, czy obecne zawirowania mogą być związane z tymi lekami. Dodam, że zaczęłam je stosować 14 maja, a pierwsze plamienie pojawiło się 16 maja. Z drugiej jednak strony co ma wspólnego krwawienie z nosa spowodowane lekami z plamieniami.. Sama już nie wiem..
Nigdy wcześniej nie miałam takiej sytuacji, aby ' normalna miesiączka' nie pojawiała się.
Nie mogę iść obecnie do ginekologa, ponieważ jestem w trakcie kolejnego plamienia, dlatego na razie proszę o wypowiedzi tutaj na forum.
napisał/a: forgetmenot2 2014-06-18 18:58
Od ostatniego testu ciążowego minęły ponad 2 tygodnie, zrób test jeszcze raz - jeśli jest ciąża to powinien wyjść już pozytywnie :)
napisał/a: gosiek_b 2014-10-13 09:31
Witam,

Ja ostatnio mam jakieś dziwne cykle.
Mój okres zaczyna się najpierw od tego, że plamię tak na dziwny brązowy kolor tak jak by z dużą ilością "skrzepó lub "glutów"" (przepraszam za wyrażenie).
Zastanawiam się czy to wynika z tego, że się oczyszczam z nasienia które pozostało w środku bo mniej więcej od 4 miesięcy staramy się o dziecko i mniej więcej od tego czasu też właśnie mam takie dziwne cykle.
Ale okres też nie do końca jest normalny później bo nie jest takie krwisty jak dawniej tylko bardziej właśnie ma brązowy niż czerwony....
Czy mogę się w jakiś sposób dowiedzieć czy coś się dzieje niepokojącego? Wizytę u ginekologa mam dopiero 30 października a zaczynam się powoli martwić.... :(