Co oznacza brązowa wydzielina z pochwy?

napisał/a: wikam2 2012-12-09 16:46
Brak torbielki = niepłodność? Bzdura.
Może mówił o pęcherzyku?
Masz plamienia zawsze, czyli? Od kilkunastu cykli? Bo toribleki to chyba nie, co nie?
Badał gin progesteron? Ile trwają cykle?
napisał/a: dianek19 2012-12-09 18:43
Pierwsze takie plamienia mialam ok 4 lat temu ale nie co miesiac tylko raz na jakies czas a teraz od 4 miesiecy mam je po kazdej miesiaczce. miesiaczke dostaje regularnie ok 19 kazdego miesiaca. Bylam z tym juz u kilku ginekologow ale nie wykryli nic powaznego, przepisywali zawsze jakies czopki doodbytnicze i tabletki dopochwowe, no ale jak widac nie pomogly...wiec nawet oni nie wiedza co to moze byc i od czego. cytologia w porzadku, usg tak samo, oprocz tej malej torbielki ktora mi sie pojawila 3 miesiace temu. niewiem jest to po prostu juz niewygodne bo to tak jakbym miala 2 miesiaczki w miesiacu. to leci normalna krew tylko ze taka bardziej brazowa. jakies pomysły?? lekarz stwierdzil ze to hormony i albo tabletki antykoncepcyjne albo zajsc w ciaże. Nie mialam badanego progesteronu. Za wszelkie rady i pomoc dziekuje.
napisał/a: wikam2 2012-12-10 11:24
Ja bym mimo wszystko zbadała ten prg. bo to on odpowiada głównie za plamienia miedzy miesiączkami. Tylko, że to lekarz powinien o tym wspomnieć i on wysłać Cię na badanie w odpowiednim dniu. No bo skoro nic nie pomaga a on mówi - to hormony, to może wypadałoby z nimi coś zrobić? Plamienie masz w okolicach owulacji, lekarz nigdy nie odnosił się do tego?
napisał/a: dianek19 2012-12-10 14:43
nie nigdy. na jutro zapisalam sie do innego lekarza i chyba powiem mu wprost zeby nie szprycowal mnie kolejnymi tabletkami tylko zlecil konkretne badanie, ten progesteron
napisał/a: jolkanowak3 2018-07-11 10:12
Brązowe upławy? Jeszcze się z czymś takim nie spotkałam :/ Trudne do zaleczenia?