Co oznacza brązowa wydzielina z pochwy?

napisał/a: Lisboa 2011-05-01 23:00
Wydaje mi się, że nie ma się czym stresowac przy brązowej wydzielinie, wikam ma tu sporo racji. Jezeli nie ma zadnych towarzyszacych objawow tj bol w okolicy podbrzusza, zle samopoczucie.. Moze zacznij stosowac probiotyki dla kobiet, ktore zadbaja o flore bakteryjna?
napisał/a: pauli675 2011-05-01 23:22
mój problem zniknął, brązowa wydzielina pojawiała się tylko przez dwa dni więc pewnie była związana z owulacją
napisał/a: wikam2 2011-05-01 23:39
No i fajnie. Teraz przypatrz się czy po tym plamieniu okres pojawi się w odstępie OKOŁO 14 dni :)
aleksia1
napisał/a: aleksia1 2011-05-02 18:07
Lisboa napisal(a):Wydaje mi się, że nie ma się czym stresowac przy brązowej wydzielinie, wikam ma tu sporo racji. Jezeli nie ma zadnych towarzyszacych objawow tj bol w okolicy podbrzusza, zle samopoczucie.. Moze zacznij stosowac probiotyki dla kobiet, ktore zadbaja o flore bakteryjna?



A czy ten probiotyk ma przy tej dolegliwosci miec jakies konkretne działanie?
Myslisz ze beda działały na takie bóle ,czy raczej osłonowo podczas infekcji?
napisał/a: wikam2 2011-05-02 19:15
Raczej to drugie.
napisał/a: Ivy1 2011-05-07 16:27
Ja też mam takie upławy brązowe tak z 10 dni przed okresem, są miesiące że jest krócej a są że występuje dłużej i ta sama zasada jest jeżeli chodzi o ilość plamienia, raz mniej raz więcej. Nie ma co do tego regóły. Byłam u gina i powiedziała mi że to nic niepokojącego choć mam nadżerkę - to nie z tego powodu mam plamienia. Choć lekarka nie wyjasniła mi dlaczego tak jest to tez na badaniach nie wykryto u mnie żadnych torbieli, endometriozy itp. więc krótko mówiąc mam plamienia i już. Dodam że jak się pojawią to już są az do wystąpienia miesiączki i po skończeniu @ nie ma nic, czysto aż cykl się powtórzy. Może ta informacja pomoże którejś z cierpiących ale jeśli jeszcze nie byłaś u lekarza to szybko szoruj dowiedziec się co tak naprawde Ci dolega lub po prostu potwierdź brak ewentualnej choroby. Pozdrawiam :)
napisał/a: Lisboa 2011-05-10 11:34
malinowa23 napisal(a):
Lisboa napisal(a):Wydaje mi się, że nie ma się czym stresowac przy brązowej wydzielinie, wikam ma tu sporo racji. Jezeli nie ma zadnych towarzyszacych objawow tj bol w okolicy podbrzusza, zle samopoczucie.. Moze zacznij stosowac probiotyki dla kobiet, ktore zadbaja o flore bakteryjna?



A czy ten probiotyk ma przy tej dolegliwosci miec jakies konkretne działanie?
Myslisz ze beda działały na takie bóle ,czy raczej osłonowo podczas infekcji?[/quot

Probityki, które mają dobroczynne bakterie kwasu mlekowego dla układu moczowo-rozrodczego pomogą unikać infekcji, poniewaz zatroszcza się o florę bakteryjną. Wydaje mi się, że regularne stosowanie probiotyków doustnych pomaga unikać infekcji. Wiem to po sobie, ja od czasu do czasu robię sobie takie kuracje probiotyczne, zjadając całe opakowanie, po czym po następne sięgam za miesiac np..
napisał/a: kinia_12 2012-03-15 10:58
nie spotkalam sie jeszcze z takim przypadkiem . juz prawie tydzien plamie wydzielina Brazowa z pochwy. A w tym czasie mialam dostac miesiaczki. nie jest to obfite plamienie. nie wiem co myslec o tym. prosze o pomoc nie biore zadnych tabletek antykoncepcyjnych.
napisał/a: wikam2 2012-03-15 11:05
To plamienie to masz zamiast miesiaczki tak?
Czy przed nim miałaś jak zawsze typowy pms?
Obserwowałaś cykl? Wiesz kiedy mniej wiecej była owulacja?
napisał/a: kinia_12 2012-03-15 11:18
14 powinnam dostac miesiaczke a plamienie takiem mam od zeszłego piatku.
napisał/a: LilithGoth 2012-03-18 20:08
Witam ja z podobnym problemem co reszta dziewczyn ...

Wczoraj miałam termin nadejscia @ no i ją dostałam ... tylko że to są tylko brązowe plamienia ... w zeszłym miesiący też tak było ...krew pojawia sie tylko podczas podcierania papierem ... wiecej jej nie ma ... co to moze być ???
napisał/a: wikam2 2012-03-19 11:30
Nic,cykl bezowulacyjny, podwyższona prl, obniżony prg....trudno powiedzieć tak ot....