Branie tabletek

napisał/a: blackk 2006-07-26 10:15
Czy kobieta biorąc tabletki antykoncepcyjne, musi się zabezpieczać dodatkowo w pierwszych 7 dniach? Czytałam na ulotce, że tak, natomiast ludzie mówią, że nie... jak to jest?

czytałam na ulotce że w pierwszych siedmiu dniach(o ile dobrze pamiętam) jest za małe stężenie hormonu i dlatego trzeba dodatkowo się zabezpieczać...

prawda?
napisał/a: miczasia 2006-08-05 14:51
witam, ja brałam tabletki rok czasu wiec moge ci co nieco powiedziec na ten temat. Jeżeli dopiero zaczełas je brac a boisz sie zajscia w ciaze to musisz sie dodtakowo zabezpieczac przez ok miesiac. Ja osobiscie nie zabezpieczalam sie tylko stosowalismy stosunek przerywany z moim partnerem. Tak samo jest jezeli zapomnisz wziac tabletki. Wtedy takze przez miesiac musisz sie dodatkowo zabezpieczac. Ok to by bylo na tyle w razie jakis pytan jestem do dyspozycji. Pozdrawiam
Aqaba
napisał/a: Aqaba 2007-03-02 17:29
dokladnie tylko podczas pierwszego opakowania powinnas dodatkowo sie zabezpieczac
Aqaba
napisał/a: Aqaba 2007-03-03 18:52
tak moze tylko pamietaj ze przy pierwszym opakowaniu jednak nalezy uwazac ale pozzniej tak moze
napisał/a: aldonalorek 2007-03-03 19:09
dziekujbardzo za odpowid
napisał/a: makijaja 2007-03-12 21:55
Dziwne jest to co piszecie. Mój ginekolog powiedział mi (zresztą tak było napisane na ulotce), że zabezpieczona jestem już od pierwszego dnia!!!
Aqaba
napisał/a: Aqaba 2007-03-12 22:01
mhm ja juz nie jedno dzieciatko z takiej ochrony widzialam oj dziewczyny troche cierpilwosci na prawde :) organizm musi miec czas na przestawienie sie pamietajcie ze kazda z was jest inna i jedna bedzie chroniona od pierwszego dnia inna po 21
napisał/a: makijaja 2007-03-13 19:56
No to mój lekarz "wpuszczał mnie w maliny...."